Dizi HaberleriFragman

Emanet 146. bölüm özeti ve tanıtımı- Yusuf hastaneye yattı mı?

Emanet dizisi, Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden beri her geçen gün izleyici kitlesini arttırmayı başaran nadir dizilerden. Karamel Yapım’ın kaleminden çıkan harika aile dizisi Emanet, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 19:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Emanet 146. bölüm özeti ve tanıtımı

Emanet dizisinin bir önceki 145. bölümde Yusuf‘un hastalığı giderek ağırlaşmıştı. Lösemi olan Yusuf’un artık daha fazla bekletilmeden hastaneye yatırılması gerekiyordu. Yusuf’a hiç bir şey hissettirmeden Seher ve Yaman bir an önce O’nu hastaneye yatırabilecekler mi? Evet, Emanet 146. bölümde Yusuf nihayet hastaneye yatırılır.

Koyun can derdinde, kasap et derdinde” misali Zuhal ve İkbal dedektifi ortadan kaldırmak için plan üstüne plan yaparlar. Dedektifin Yaman’a tüm bildiklerini anlatması an meselesidir. Eğer bunu yaparsa ikilinin foyaları bir bir ortaya çıkacak. Kuyu kazanlardan bu kadar bahsetmek yeter, çok bile! Yusuf’un durumuna tekrar geri dönelim.Yusuf Gerçekten de lösemi mi? Yusuf’un Lösemi olup olmadığı muallakta. Yanlış test yapılmış veya dosyaların karışmış olma ihtimali var. Hadi, inşallah hasta değildir.

Yusuf’un bu durumuna herkesten çok üzülen Yaman ve Seher’in aşkı giderek derinleşiyor. “Bir elmanın iki yarısı” gibi birbirlerine bağlanan sevgililer, bu sıkıntılı durumdan da, yine birbirlerinden aldıkları güçle çıkmayı başaracaklar inş…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu