Magazin

Elmalı Davası sonrası ünlü oyuncu Seray Kaya tacize uğradığını açıkladı

Elmalı Davası sonrasında sosyal medyada tacize uğradığını anlatan ünlü oyuncu Seray Kaya isyan etti.

Son zamanların en çok tartışılan ve günen olan konularından birisi de Elmalı Davası oldu. İki küçük çocuğun aileleri tarafından cinsel istismara uğradıklarını çizmeleri tepkilere neden olmuştu. Davada tutuksuz yargılama sürecinin başlaması ise bu tepkilerin sosyal medyada da çığ gibi büyümesine neden olmuştu.

Ünlü isimler sosyal medyada Elmalı Davası sonrasınca çocuklara yönelik gerçekleştirilen cinsel tacizleri eleştirmeye ve seslerini duyurmaya devam ediyor. Bu isimlerden birisi de güzel oyuncu Seray Kaya oldu.

Küçükken Cinsel İstismara Uğradığını Açıkladı

Sosyal medya hesabında duruma tepki gösterdiği sırada geçmişe dair itiraflarda da bulundu. Açıklamalarında ‘Geçmişte çok küçükken aileme dahi anlatamadığım bir olay yaşadım. Arkadaşımın babası tarafından cinsel istismara uğradım. Artık korkmuyorum. Herkesin bu konuda çekindiği bazı şeyler olduğunu biliyorum. Sesimi çıkarmaya devam edeceğim’ dedi.

Ünlü oyuncunun sosyal medyada yaptığı bu paylaşımın ardından destek mesajları gelirken bazı ünlü isimler de son zamanlarda ya da küçüklük zamanlarında yaşadıkları tacizi ve istismarları anlatmaya başladılar. Seray Kaya yaptığı paylaşımının ardından yeni bir paylaşımda bulunarak isyan etti. Bu süreçte destek olan ve derdini anlatanlar kadar durumu farklı yönlere çekerek eleştirenler olduğuna da vurgu yaparak ‘Dün yaptığım paylaşım sonrasında bazı çirkin yorumlar aldım. Kalplerin bu kadar karardığını düşünmemiştim. Bu durum beni kötü etkiledi’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu