Dizi Haberleri

Ele Güne Karşı Belgeselinin 4. Bölümü Yayınlandı!

Gain uygulamasının sevilen orijinal içeriği Ele Güne Karşı 4. bölümü ile şimdi yayında! Sanat hayatında 50. yılına yaklaşan MFÖ grubunun şimdiye kadar çekilmiş ilk ve tek belgeseli olan bu yapım, yeni bölümünde Mazhar Fuat Özkan üçlüsünün bilinmeyenlerini anlatmaya devam ediyor. İşte detaylar…

30 Aralık’ta yayın hayatına başlayan ve lansman günü itibariyle MFÖ belgeseli ile izleyicilerinin karşısına çıkan Gain uygulaması, şimdi sevilen içeriğinin 4. bölümünü yayına sundu. Geçtiğimiz hafta ekrana gelen 3. bölümde grubun Bodrum Bodrum şarkısının hikayesine yer verilirken; bu haftaysa MFÖ’nün bir diğer sevilen parçası Sakın Gelme konu alındı.

Aklında bir şarkı olanlar, “ayıp ediyorum kendime” diyenler, uyku tutmayanlar için geliyor…” mesajıyla paylaşılan Ele Güne Karşı belgeseli yeni bölümü; her zaman olduğu gibi MFÖ’nün daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış görüntüleri, sahne arkası kayıtları, prova süreçleri ve çok daha fazlasını içeriyor. Belki de bugüne kadar ilk defa Sakın Gelme şarkısı yapılış süreci ve hikayesiyle beraber grubun hayranlarına aktarılıyor.

Gain Nasıl İzlenir?

Tüm mobil cihazlar için destek veren Gain aplikasyonu Android ve iOS kullanıcıları için uygulama mağazalarında yerini aldı! Siz de bu işletim sistemlerine sahip bir tablet ya da akıllı telefon sahibi iseniz, hemen Google Play Store yahut App Store‘dan uygulamayı edinebilirsiniz.

Şu anda tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren Gain, büyük ihtimalle bir müddet daha kullanıcılarından para talep etmeden herkes tarafından rahatlıkla seyredilebilecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu