Dizi Haberleri

Can Yaman, El Turco Dizisi İçin Bölüm Başı 1.5 Milyon Alacak

Türkiye’de en son Bay Yanlış dizisinde başrol oynayan ve dizi bitiminin ardından İtalya serüvenine başlayan Can Yaman‘ın yeni dizisi ‘El Turco‘dan alacağı ücret netleşti. Kerem Deren‘in kaleminden çıkıp, Uluç Bayraktar‘ın yönetmenliğini üstlendiği El Turco dizisi hangi kanalda? El Turco dizisi telvizyondan değil dijital platformlar üzerinden izlenebilecek. Aras Bulut İynemli (Atatürk Dizisi) Türkiye’de bunun gibi yüksek ücret alan ve bu sebeple gündeme oturan kişilerden biriydi. Ama (Yunan basının iddiasına göre) Can Yaman’ın bölüm başı alacağı ücret Aras’ın ücretini 3’e katlıyor.

Can Yaman ‘El Turco’ Dizisinden Bölüm Başı Kaç TL Alacak?

İtalya serüvenine başladığında tanıştığı Güzel sunucu ve model Diletta Leotta ile aşk yaşadıktan sonra evlenme aşamasına kadar kadar gelmişler ama mutlu sona ulaşamamışlardı. Bu kısa bilgilendirmeden sonra Can Yaman’ın El Turco dizisinden bölüm başı 1,5 milyon TL ücret alacağı iddialarını sizinle paylaşmış olalım.

can yaman el turco alacağı ücret

Can Yaman’ın Oynayacağı El Turco Dizisi Konusu Nedir?

İşte dizinin Ne tam gerçek ne de hikaye diyebileceğimiz konusu. Osmanlı akıncısı olan El Turco’nun ilginç hikayesi ise şöyle. Dizi, II. Viyana kuşatmasının ardından Moena köyüne yerleşen akıncının, Derebeylere karşı köylünün özgürlü için mücadele etmesini anlatıyor. 

Yakışıklılığı ve reklam yüzü olması hasebiyle tüm dünyada hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Can Yaman’ın başrolünde oynayacağı El Turco dizisinde dünyaca ünlü bir oyuncunun da (yakında kim olduğu belli olur) dahil olacağı kulislerde konuşulmaya başlandı bile..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu