Dizi Haberleri

Efsane aktör Jude Law yeni Star Wars dizisi ile geliyor!

Başarılı oyuncu Jude Law şimdiye kadar Sherlock Holmes, Kral Arthur, Talihsiz Serüvenler Dizisi, Harry Potter ve Felsefe Taşı gibi çok sayıda filme imza attı. 59 yaşındaki tecrübeli aktör, son olarak Fantastik Canavarlar serisinde genç Albus Dumbledore rolüyle şöhretini daha geniş kitlelere yaymayı başardı. Yakında Robert Downey Jr ile birlikte Peter Pan & Wendy filminde Kaptan Kanca rolüyle karşımıza çıkacak Hollywood yıldızının bir diğer yeni projesi bugün açıklandı!

Lucasfilm tarafından gerçekleştirilen Star Wars etkinliğinde popüler seri için çok sayıda yeni duyuru yapıldı. Bunlardan bir tanesi de efsane Yıldız Savaşları serisinin yakında çıkacak spin-off’u Skeleton Crew oldu. Heyecanla beklenen yapımla alakalı ilk önemli bilgiler, hayranlarla paylaşıldı.

Jude Law, Star Wars: Skeleton Crew’de başrol olacak

Star Wars Celebration 2022 etkinliğinde duyurulan Skeleton Crew dizisi için ilk detaylar verildi. Açıklanan bilgilere göre Jude Law beklenen yapımda başrol koltuğunda yer alacak. Jon Watts, Christopher Ford, Jon Favreau ve Dave Filoni dizinin baş yapımcsıı olarak görev alacak. Dizinin çekimleri ise çok yakında başlayacak.

Jude Law

Yeni Star Wars dizisi Disney Plus’ta yayınlanacak

Skeleton Crew, Star Wars: Return of the Jedi filmindeki Galaktik İmparatorluğun çöküşünden sonra yaşanan olayları konu alacak. Böylelikle proje, The Mandalorian ve The Book of Boba Fett dizileriyle aynı dönemde geçecek. Serinin hayranlarının heyecanla beklediği dizi 2023 yılında Disney Plus platformunda yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu