Gündem

Edis Görgülü’den Alkış Toplayan Hareket: Ünlü Şarkıcı Yaptığı Hareketle Hepinizi Duygulandıracak!

Edis, son yıllarda yıldızı en çok parlayan isimlerden biri. Yakışıklı şarkıcının yaptığı şarkılar büyük ilgi görüyor ve herkes tarafından çok seviliyor. İsmi Türkiye sınırlarını aşan yetenekli şarkıcı yurtdışında da hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip. Durum böyle olunca hepimiz Edis’i takdir etmeye devam ediyoruz. Yakışıklı oyuncu tarzıyla, sesiyle, yaptıklarıyla gündemden düşmezken bu sefer bambaşka bir haberle gündeme geldi. Edis’in yaptığı büyük fedakarlığı duyduğunuzda şok olacaksınız.

Tarzı Çok Konuşuluyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

EDIS (@edisgorgulu)’in paylaştığı bir gönderi

Edis, son zamanların en iyi pop şarkıcılarından biri. Ünlü şarkıcı, Türkiye’ye müzik açısından bambaşka bir tarz getirerek, büyük bir beğeni toplamaya devam ediyor. Edis, ne giyse ne söylese olay oluyor. Aslında uzun yıllardır ekranlarda olan başarılı isim, kariyerine müzisyen olarak değil oyuncu olarak başlamış. Birkaç dizide yan rollerde izlediğimiz yakışıklı isim zamanla kendini müzik alanında daha iyi ifade ettiğini fark ederek bu yöne yönelmiş.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

EDIS (@edisgorgulu)’in paylaştığı bir gönderi

Yaptığı şarkılar kadar giyim tarzıyla da olay olan Edis Görgülü, kendine has bir stile sahip. Yakışıklı oyuncu bir dönem saçlarını sapsarı boyatmış ve giyim tarzında epeyce değişiklik yapmıştı. Şimdilerde saçlarını eski rengine çeviren Edis, tarzını oturtmuşa benziyor. Parlak ceketler, rengarenk pantolonlar, farklı tulumlar ve daha pek çok parçayla kendinden bahsettiriyor Edis. Konser tarzıyla büyük beğeni toplayan şarkıcı, yoğun konser temposu devam ederken ülkemizin yaşadığı felaketi unutmadı ve bakın nasıl bir fedakarlık yaptı.

Alkış Topladı

Edis Görgülü

Edis, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bu paylaşım ile Harbiye konserinin bütün gelirinin yangında zarar gören insanlar için harcanacağını duyurdu. Edis Görgülü’nün bu hareketi oldukça tebrik edildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu