Dizi HaberleriFragman

EDHO’da inanılmaz ayrılık iddiası- İşte diziye veda edecek isim

EDHO 187. bölümde, Hızır Ceylan Çakırbeyli'nin hayatından şüphe etmişti. Ceylan Hızır'ı dinlemeyip kendi başına fevri hareketlere girişmişti.

ATV ekranlarının rekortmen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmazda inanılmaz bir ayrılık yaşanacağı iddia edildi (TV100). EDHO’da güzel oyuncunun diziye veda edeceği iddia edildi ama nedeni açıklanmadı.

Ceylan EDHO’dan neden ayrılıyor 2021?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ceylan Çakırbeyli karakterini oynayan Sanem Çelik diziden ayrılıyor iddiası sosyal medyaya bomba gibi düştü. Daha önce de diziden ayrılmış ve tekrar geri dönüş yapmıştı. Ceylan EDHO Ceylan diziden nasıl ayrıldı? Ceylan öldü mü, nasıl öldü? sorularının cevabını 30 marttaki 188. bölümde muhtemelen öğrenmiş olacağız.

EDHO oyuncusu Ceylan (Sanem Çelik) kimdir?

EDHO oyuncusu Sanem Çelik 1975 te İstanbul’da doğdu. İlkokulu da İstanbul’da okudu. 8 yaşında bale eğitimi almaya başladı. İstanbul Üniversitesine bağlı Bale Sanat Dalı bölümünde karar kılmış ve Ortaöğretimden lisans eğitimine kadar aynı bölüm üzerinden devam etmiştir. 22 yaşında da tiyatro bölümünden mezun olmayı başarmıştır. Sanem Çelik (EDHO Ceylan) diziden ayrılıyor mu?

İlk sinema oyunculuğu Yaban filminde (1996-1999) da yaşamıştır. devamındaki yıllarda, Kara Melek, Hititler, Aliye, Ayın Karanlık Yüzü, Filler ve Çimen (en iyi kadın oyuncu), Behzat Ç. Ankara Yanıyor, İnadına Yaşamak yapımlarında rol almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu