Fragman

EDHO Final Bölümü Tarihi Değişti! Sezon Finalinde Oyuncu Diziden Ayrılacak!

ATV'de yayınlanan EDHO dizisi sezon finali fragmanında neler yaşanacak? Diziden kimin ayrılacağı belli oldu. Ayrıca final tarihi de değişti.

ATV’de izlenen EDHO dizisinin final fragmanı yakında yayınlanacak. Dizinin ekranlara kısa süreli veda etmesine az bir zaman kaldı. Ayrıca sezon finaliyle beraber oyuncu ayrılığı da yaşanacak. Dizide birkaç haftasına kadar neredeyse her bölüm en az bir oyuncu diziden ayrılıyordu. Artık sezon finaliyle beraber bir süre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ayrılıkları konuşmuyor olacağız. Ayrıca dizi için 200. bölümde final kararı verilmişti. Fakat bu durum değişti. Dizi daha erken final yapacak.

EDHO Final Fragmanı Yayınlandı mı?

EDHO final fragmanı henüz yayınlanmadı dizinin 15 Haziran’da sezon finali yapacak olmasından ötürü fragmanı henüz izleyemedik. Fakat yeni bölüm fragmanında ilginç olaylar yaşanacak. Heyecanın dozu artarken bir yandan da finalde neler yaşanacağı araştırılıyor. Ünlü oyuncu final bölümünde diziden ayrılacak.

Diziden Kim Ayrılacak?

Ali İpin’in EDHO’dan ayrılacağı açıklandı. Sezon finaliyle beraber gerçekleşecek ayrılık sonrası dizide büyük değişim yaşanabilir. Yeni sezon hazırlıkları ise bir süre sonra başlayacak.

EDHO Erken Final Yapacak!

Öte yandan EDHO dizisinin 200. bölümde final yapması bekleniyordu. Ancak dizinin erken final yapacağı öğrenildi. 199. bölümde ekranlara veda edeceği açıklandı. Böylelikle finalin kaçıncı bölümde yayınlanacağını biliyoruz. 7. sezon başladığında gözler final bölümünde olacak. Diziyle ilgili çok fazla istek ve beklenti var. Oyuncu kadrosunun buna göre düzenlendiği biliniyor. Bakalım yeni sezonda diziye kimler dahil olacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu