Dizi HaberleriFragmanGündem

EDHO – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192. yeni bölüm fragmanında Tipi eşi Gönül’ün mezarı başında vuruldu, öldü mü?

EDHO'da sular hiç durulmadığı gibi yine durulmuyor aksine savaş yeni başlıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192. son yeni bölüm 27 nisan 2021'de saat 20:25'de ATV ekranlarında

Tuncay‘ı Çakırbeyli haklamıştır. Çakırbeyli için sırada Rıdvan ve çetesi vardır. Cesurca düşmanının ayağına gider ve Rıdvan’a 24 saat süre verir.. Burada yapılan bir hata Macit’in sonu olacaktır. Tipiyi kızdırmak için yapılan plan işe yaramıştır ama ters teper ve Tipinin silahıyla Macit nalları diker. EDHO‘da savaş başlamıştır artık.  Rıdvan, çetesiyle birlikte Çakırbeyli’yi saf dışı bırakmak ve ölen kardeşinin (Macit’in) intikamını almak için plan yaparlar ve en savunmasız olanı seçmeye karar verirler.

Edho 192. bölümde neler oldu
EDHO 192. son bölümde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192. son yeni bölüm özeti devam ediyor

Rıdvan ve çetesine baskın yaparlar ve baskında Tipi vurulur. Tipi gerçekten vuruldu mu? Tipinin mezarlıkta iki kurşun yediği görülüyor. Tipi gerçekten öldü mü? Tipi diziden ayrılıyor mu? Vurulduktan sonra ölüp ölmediğini göremiyoruz ama Tipi diziden ayrılmış olabilir. Tipi kimdir? Tipi karakterini kim oynuyor? Sorularının cevabını yazının sonunda bulabilirsiniz.

Edho'da savaş başladı ilk kurban Tipi
EDHO’da savaş başladı ilk kurban Tipi

Çakırbeyli, bu savaşta Alpaslan ve düşmanı Yaman Korkmaz‘ın desteğini arkasına almayı başarır. Diğer taraftan; kocası İlyas‘ın hayatından endişe duyan Ömür bir türlü kocasına söz geçiremez. Tartışırlar ve boşanmak istediğini İlyas’a söyler. Pınar da bu durumdan nemalanmak için atak yapar.

EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 192. bölüm tanıtımı

Tipinin gerçek ismi nedir? Tipi Edho’dan ayrıldı mı? Tipi Öldü mü?

Gerçek ismi Savaş Özdemir‘dir. Diziden ayrıldığını kesin olarak söyleyemesek de, yaptıkları baskında iki kurşun yediği ve yere düştüğü görülüyor. EDHO’da tipi karakterini oynayan Savaş Özdemir, 1970 doğumludur. 51 yaşındadır. Konservatuvar eğitimi dahil eğitim hayatını İzmir’de tamamladı. Savaş Özdemir’in oynadığı diğer film ve dizilerden bazıları ise şöyle: Süper Baba, Mavi Düşler, Eylül, Sinekli Bakkal, Kuzey Rüzgarı, Kurtlar Vadisi Pusu, Adanalı, Aman Reis Duymasın filmidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu