Fragman

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15 aralık salı 176. bölüm fragmanı – Masadan ölüm fermanı çıktı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu gün yayınlanacak bölümünde kan gövdeyi götüreceğe benziyor. Alpaslan ÇAKIRBEYLİ amcasının otelden kaçırmış olduğu Yavuz SİNCANLI‘dan öğrenmek istedikleri Onun Yaman‘ı öldürmek istemesine engel olmayacaktır. Korkmazlar ise, genç ve aceleyle hareket eden  Alpaslan‘ın bu zaafından yararlanıp İlyas‘ın masa liderliğini kullanarak ortalığın karışması planlamaktadırlar.

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15 aralık 176. bölüm özeti

Diğer taraftan, Alpaslan’ın ölüm fermanını masadan çıkartmak isteyen Yaman KORKMAZ, 12 üyenin 7 sinin oyunu almayı başarır. Hızır ÇAKIRBEYLİ ise o kadar belaya rağmen şimdi bir de Alpaslan’ın kendini düşürdüğü bu durumdan kurtulması için çabalayacaktır. Hızır, Ölmek istemiyorsanız yerinizden kıpırdamayın diyerek düşünmek için zaman kazanmaya çalışacak.

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15 aralık 176. bölüm fragmanı

Hanımlar arasında da çekişme hız kesmeden devam edecek. Bahar SİNCANLI‘lıyı Hızır’dan uzaklaştırabilmek için Onunla yüzleşmeye karar veren Ceylan ÇAKIRBEYLİ, Hızır’a olan kırgınlığını bir kenara bırakıp Ona duyduğu sevgisiyle hareket edecek. Bahar ile Hızır’ın bir iş çevirip çevirmediğini araştırmadan geri durmayacaktır. Bahar ile Ceylan yüzleşmesinde birbirlerine söyledikleri yenilir yutulur cinsten değil. Ceylan Bahar’a; planlarını uygulamak için birinin koynuna girecek kadar cüretkar yetiştirilmişsiniz derken, Bahar’dan cevap gecikmez. Sende zamanında az cüretkar değilmişsin cevabını duyan Ceylan bundan sonra nasıl bir yol izleyecek acaba.

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15 aralık salı 176. bölüm fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu