Fragman

EDHO 30 mart 188. bölüm: Hızır’ın İntikam yemini!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da intikam alan alana!

EDHO durdurulamıyor! Her bölümü kendi başına bir sinema havasında geçen dizinin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. EDHO son yeni bölüm ön izlemesini yazımızda bulabilirsiniz.

EDHO 30 mart 188. bölüm özeti ve tanıtım ön izleme

Ceylan Çakırbeyli‘nin infaz edilmesinin öcünü alma yemini eden Hızır Çakırbeyli, planlar yapar. Ceylan’ın nerede hangi adımları attığının takibine başlar.

Yaman Korkmaz‘ı ortadan kaldırma görevini Demir‘e veren Tuncay ve İshak amaçlarına ulaşamayacaklar. Görevi kabul eden Demir ise Ankara’dan bu iş için özel bir ekip getirtir ama Haşmeti Façalı‘nın gazabından kaçamaz. Haşmet, Demir’i kendi kazdığı kuyuya düşürür ve işini bitirir.

Yaman Korkmaz ise babasına çok kızgındır. Çünkü, kardeşi Selman‘ın masada infazından O’nun sorumlu olduğunu düşünür. Bu yüzden tarafını seçmeyle karşı karşıya kalacaktır. Babası Hamdi Korkmaz, oğlunun kininden habersiz başka planlarını uygulamaya koyulmuştur.

Selman’ın infaz edilmesinden sorumlu olduğunu düşündüğü Kimsesiz Doğan için planlar yapan Hamdi Korkmaz, O’nun işini bitirmekte kararlıdır. Bunun için neredeyse savaş çıkartır. Daha fazla gelişmeyi bu akşam ATV ekranlarından izleme şansı bulacağız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu