Magazin

Ece Seçkin ve Çağrı Terlemez’in Düğününde Ünlüler Geçidi: Ünlü Simalar Düğünde Boy Gösterdi Şıklıklıkta Yarıştılar!

Dün akşam ünlü şarkıcı Ece Seçkin’in düğününde ünlüler geçidi vardı. 2 farklı gelinlikle konukların önüne çıkan Ece Seçkin’n düğününde Ozan Doğulu, Enis Arıkan, Derya Uluğ, İrem Derici, Esra Erol, Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı çifti, Danla Bilic ve Merve Özbey gibi isimler yer aldı.

Ece Seçkin ile Çağrı Terlemez, pandemi nedeniyle erteledikleri düğünlerini sonunda gerçekleştirdi. Çift, Beykoz’daki bir mekanda hayatlarını birleştirdi. İkilinin nikah şahitliklerini Seçkin’in yakın arkadaşları Danla Biliç ve Derya Uluğ ile birlikte sunucu Esra Erol Özbir, Ozan Doğulu ve Çağrı Terlemez’in yakın dostu Alper Toyoğlu yaptı. Seçkin ve Terlemez’in düğününe ünlü isimler katıldı. Ozan Doğulu, Enis Arıkan, Derya Uluğ, İrem Derici, Esra Erol, Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı çifti, Danla Bilic ve Merve Özbey, yakın dostlarını bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

GELİNLİKLERİNİ HEDİYE EDECEK

Daha önce yaptığı açıklamada gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini söyleyen Seçkin, iki farklı gelinlik giydi. Ece Seçkin, düğün öncesi “Normal şartlarda kaosa ve kalabalığa alışığım. Çok rahat olurum diye düşünüyordum ama gerçekten bu heyecan hiçbir şeye benzemiyormuş. Çok mutluyum hayatımın aşkıyla sonsuzluğa imza attık. Bu duyguyu yaşamak isteyen herkese kısmet olur inşallah” sözleriyle duygularını dile getirdi.

“GELİNLİKLERİM BENİ YANSITIYOR”

Ece Seçkin, gelinlikleriyle ilgili, “Öncelikle düğünümde bu kadar güzel gelinlikler giydiğim için çok şanslıyım. Gelinliklerin hepsi beni yansıtıyor. Gelinliklerden biri için çok sıra dışı diyebilirim. Diğer gelinliklerimde ise daha prenses bir Ece Seçkin var. Özellikle sıra dışı olarak tanımladığım gelinliğim, alışık olduğunuz çılgın ve şaşırtıcı Ece’yi yansıtıyor” dedi. Ünlü çiftin nikah davetiyesi de sosyal medyada paylaşıldı.

“AYNI MUHABBETİ YAPMAKTAN SIKILDIM”

Geceye katılan isimlerden İrem Derici, “Ece ile biz aynı dönemde çıktık müzik piyasasına. Ece’yi everdik. Ben bir kere evrildim, yeter artık.” ifadelerini kullandı. Özel hayatıyla ilgili konuşmaktan kaçınan Derici, “Ben aynı muhabbeti yapmaktan sıkıldım. “diyerek, konuyu kapattı. Ece Seçkin’in nikah şahitleri Merve Özbey, Derya Uluğ ve Danla Bilic de gazetecilerin sorularına yanıt verdi. “Uzun zamandır bu anı bekliyorduk.” diyen Uluğ, “İnşallah bizim de düğünümüz önümüzdeki yaza olabilir. Önce bir teklifi alalım da, bakarız…” diyerek, sevgilisi Asil Gök’e gönderme yaptı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu