GündemMagazin

Ebru Şallı’nın Son Hali Yürekleri Hoplattı: Öyle Bir Kıyafet Giydi Ki Görenleri Ağzı Açık Bıraktı!

Ebru Şallı, hem güzelliğiyle hem de fit fiziğiyle hepimizi kendine hayran bıraktıran bir isim. Ünlü güzel, bir şekilde gündeme gelmeyi başarıyor. Bazen aşk hayatıyla bazen de kariyeriyle isminden söz ettiren Ebru Şallı, son olarak yapmış olduğu bir fotoğraf çekimini, Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı. Ünlü güzel, bir yandan fiziğiyle herkesi etkilerken bir yandan da cesur pozları ile dikkatleri üzerine çekti. Yıllar Ebru Şallı’dan hiçbir şey götürmüyor resmen.

Eşiyle Aşk Tazeliyor

Ebru Şallı, bir dönem yaşadığı sansasyonel olaylarla magazin gündeminden hiç düşmüyordu. Şimdilerde ünlü iş adamı Uğur Akkuş ile evli olan güzel isim, mutlu bir evlilik sürüyor. Evladını kaybetmenin acısını yaşayan Ebru Şallı hem moral toplamak hem de eşiyle birlikte vakit geçirmek için mavi sularda tatil yapıyor. Tatil pozlarını paylaşmayı unutmayan Ebru Şallı, görenleri mest ediyor.

Fiziği Bir Marka Haline Geldi

Türkiye’ye pilatesi getiren isimlerden biri de şüphesiz Ebru Şallı. Hepimiz onun yapmış olduğu hareketleri yaparak bir dönem zayıflama hayalleri kurmuşuzdur. Güzel isim yediğine, içtiğine ve yaptığı spora oldukça dikkat ediyor. Bu mükemmel fiziğini hayatından hiçbir zaman çıkarmadığı spora borçlu olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Durum böyle olunca Ebru Şallı, fiziğini sergilemekten geri kalmıyor. Instagram hesabından paylaştığı gönderilerle büyük beğeni toplayan ünlü güzel, son paylaştığı fotoğraflar ”Yok artık!’ dedirtti.

Bu Dekolte Çok Konuşulur

Son zamanlarda sadece ceket giymek ve önünü açık bırakarak derin göğüs dekoltesi vermek oldukça popüler. Görülene göre bu akıma Ebru Şallı’da katılmış. Derin dekoltesi ile kamera karşısına geçen ünlü isim, binlerce beğeni almayı başarmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu