Magazin

Ebru Gündeş – Hadise Gerginliğinde Son Round: O Ses Türkiye Çekimleri Başladı Acun Ilıcalı Tarafını Belli Etti!

Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye yarışmasının çekimleri bugün itibariyle başladı! Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylardan beri TV8’in sevilen yarışma programlarından O Ses Türkiye’nin yeni sezon jürilerinin kimler olacağı merak ediliyordu. Uzun yıllardır farklı farklı kişileri jüri koltuğunda izlemeye alışmış olsak da; Acun Ilıcalı, Hadise’den vazgeçmemekte ısrarcıydı. Eurovision’dan sonra TV8’e transfer olan Hadise, burada uzuuun yıllar jürilik yaptı. Hadise’nin yanından kimleeer geldi kimleeer geçti!

Kavgada Son Round!

Tüm bu yaşananların ardından bu sene bir ilk yaşandı ve Hadise olmadan, O Ses Türkiye çekimleri başladı. Hadise’nin yerine gelen isim ise Oğuzhan Koç oldu! Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Ebru Gündeş ve Reza Zarrab ayrılığının perde arkasında Hadise’nin ismi geçiyordu. Söylenenlere göre Hadise ve Reza Zarrab birliktelik yaşamış ve hatta bu birliktelikten hamile kalmıştı.

Söylemezsem Olmaz programında Deniz Akkaya’nın söylediğine göre, Hadise çocuğu dünyaya getirmemek için Reza Zarrab’tan para bile istemiş! Tüm bu iddialara karşı sessizliğini koruyan Hadise, en güzel cevabı şarkıları ve başarılarıyla vermiş oldu. Ancak bir ismin bu Ebru Güncel ve Hadise arasında kimi seçeceği merakla bekleniyordu. O isim ise Acun Ilıcalı’ydı.

O Ses Türkiye’den İlk Fotoğraf Geldi!

Bildiğiniz gibi O Ses Türkiye’nin jürilerinden biri Hadise diğeri ise Ebru Gündeş. Acun Ilıcalı’nın Hadise – Ebru Gündeş kavgasından kimin tarafını tutacağını merak ediyorduk ancak Acun Ilıcalı taraf seçmek yerine, Hadise’yi Exxen’de yayınlanan O Ses Türkiye Rap yarışmasına kaydırdı. Bu sayede hem Ebru Güneş’i hem de Hadise’yi birbirinden kayırmamış oldu.

Hadise’nin O Ses Türkiye Rap’e geçmesinin ardından, Hadise’den boşalan koltuğu kimin dolduracağı merak konusu olmuştu. Ortaya birçok isim atıldı, bu isimlerden birkaçı Zeynep Bastık ve Haluk Levent’ti ancak Acun Ilıcalı’nın anlaştığı o isim Oğuzhan Koç oldu, hatta O Ses Türkiye çekimleri bugün itibariyle başladı! Acun Ilıcalı, ilk bölüm çekimlerinden fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. O Ses Türkiye jürileri ise şu şekilde; Murat Boz, Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş ve Oğuzhan Koç. Bakalım nasıl bir sezon geçireceğiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu