FragmanSinema
Trend

Dwayne Johnson’lı Black Adam Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

DC Comics hayranlarının merakla beklediği Dwayne Johnson'ın başrolünde olduğu Black Adam filminden ilk fragman yayınlandı.

DC Comics hayranlarının uzun süredir beklediği bir yapım var. Evet bu yapım Dwayne Johnson’un başrolünü oynadığı Black Adam filmi. Nihayet uzun bekleyiş sona erdi ve filmle ilgili ilk resmi fragman sinema severlerin beğenisine sunuldu.

Black Adam filminde Dwayne Johnson, tam 5000 yıllık bir esaretten kurtulan bir anti-kahramanı oynayacak. Aslında Johnson, bu filmde oynayacağını yıllar öncesinden açıklamıştı. Ancak gerek takvim uyuşmazlıkları, gerek pandemi deyince yapım epeyce ertelendi ve meraklılarının karşısına çıkması 2022 yılını buldu. Nihayetinde filmle ilgili ilk fragman da önceki gün yayınlandı.

Black Adam Filmi Fragmanı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dwayne Johnson, Black Adam filmiyle ilgili olarak “Bu karakter, bu film, bu evren benim için çok uzun zamandır tutku projemdi. Ve gerçek şu ki, Black Adam’ı oynamak için doğdum!” İşte bu sözlerin hakkını tam anlamıyla vermiş gözüküyor filmde Johnson.

Black Adam filmi aynı zamanda Justice Society of America üyelerini de barındıracak. Süper kahraman kadrosunda Hawkman rolünü Aldis Hodge oynarken Atom Smasher rolünde ise Noah Centineo kendisini gösterecek. Bunun yanında Doctor Fate rolü Pierce Brosnan, Cyclone rolü ise Quintessa Swindell‘in oldu.

Mısır tanrılarının gücüne eşdeğer bir kudrete sahip güçler kazanınca hapsedilen ve tam 5000 yıl sonra tutsaklıktan kurtulmayı başaran Black Adam, filminin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra yapacak. 21 Ekim 2022 tarihinde gösterime girecek olan Black Adam, ülkemizde ise vizyondan bir gün sonra 22 Ekim’de sinemalarda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu