TV Programları

Doya Doya Moda Hafta Birincisi Kim Oldu? Bu Hafta Kolyeyi Kim Kazandı? (70. bölüm)

TV8 Doya Doya Moda All Star 18 Haziran yayını tamamlandı. Birinciyi sevindiren ama takipçilerini üzen bir gün yaşandı. Yarışmacılardan biri kendini kötü hissettiğini söyleyerek ayrılma kararı aldı.

Dizisiyenibolum.com – Bugünün konsepti neydi? Yarışmacılar “jüri oluyorlar” şeklinde belirlendi. Doya Doya Moda 42 beden bayanların yarışma programı olarak iyi ses getirdi. Büyük beden bayanlar, her gün farklı konseptle giyinip jüri karşısında puan almaya çalışıyorlar. Doya Doya Moda elenen oldu mu? 18 Haziran Cuma haftanın finalinde kim veya kimler birinci oldu birlikte bakalım. Doya Doya Moda 18 Haziran bugün elenen yarışmacı kim oldu?

Doya Doya Moda All Star 18 Haziran haftanın ve günün birincisi kim?

Hafta finali heyecanının yaşandığı bugün kimin birinci olduğunu araştırdık.  Umut Eker, Seray Sever, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu, jüri üyeleri olarak bayanlara bakalım kaç puan verdiler?

Günün birincisi olup kolyeyi kazanan yarışmacı 40 puanla ÖZDE oldu. Özde’nin toplamdaki 3. kolyesiydi. Yarışmadan kim ayrıldı? Yarışmada üzen bir olay da yaşandı. Betül; İyi hissetmediğini ve psikolojik olarak çok yıprandığını söyleyerek yarışmadan kendi isteğiyle ayrıldı. O nedenle bugün eleme yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu