TV Programları

Doya Doya Moda All Star 11 Haziran 65. bölümde hafta birincisi kim oldu?

TV8 de yayınlanan Büyük beden yarışma programı bugün hafta finalini yaptı. Aldığı puanlarla haftanın birincisi ve kolyeyi kazanan yarışmacı haberimizde

TV8‘de hafta içi her gün yayınlanan 42 beden üstü bayanların yarıştığı program Doya Doya Moda‘da bu haftanın birincisi belli oldu. Bu gün hafta birincisi belli oluyor. Bu sezonki 65., toplamda da 400. bölümünü pasta keserek kutladılar, Büyük beden bayanlar bugün ‘Ümraniye’de erkek arkadaşınla yemeğe gidiyorsun‘ konseptine göre giyindiler. Doya Doya Moda All Star’da bugün 400. bölüm coşkusu yaşandı. Parasını düşüren ve alış- veriş yapamadığı için konsept dışı kalan Özde‘nin ağladığını gördük.

Doya Doya Moda All Star 11 Haziran 65. bölüm kim kazandı?

Doya Doya Moda All Star 11 Haziran hafta finalinde kim kazandı?

Haftanın toplam puan durumuna bakıldığında hafta birincisi olan yarışmacı da EMEL oldu ve kolyenin sahibi oldu. Bu hafta eleme olmadı.

Hafta birincisi olan yarışmacı kolyenin de sahibi oldu. Önümüzdeki Hafta yeni bir heyecanla yoluna devam edecek programı sakın kaçırmayın. Yarışmayı hafta içi her gün saat 13:15’de TV8’de izleyebilirsiniz. Dünkü bölüm için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu