Magazin

Dostu Düşmanı Çatlatan Poz: Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Çiftinden Yeni Aşk Pozu Geldi!

Demet Özdemir, son zamanların en başarılı kadın oyuncularından biri. Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir, dizisi ile ekranlarda izlediğimiz güzel oyuncu; yeniden izleyici ile buluşmak için gelen projeleri değerlendiriyor şu sıralar. Kariyerinde böylesine başarılı olan bir ismin, aşk hayatında da oldukça güzel gelişmeler olması bizi şaşırtmadı doğrusu.

Neredeyse 1 yıldır Oğuzhan Koç ile aşk yaşayan güzel oyuncu, aşkını her fırsatta dile getiriyor. Durum böyle olunca sevgilisiyle olan aşk pozlarını da paylaşmayı ihmal etmeyen Demet Özdemir, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşımla yine dostu düşmanı çatlattı. İşte olay olan o fotoğraf!

Güzel Oyuncu Sosyal Medyayı Oldukça Aktif Kullanıyor!

demet özdemir

Demet Özdemir, Instagram hesabını oldukça aktif kullanan ünlülerden biri. Instagram’da tam 14 milyon takipçisi olan Demet Özdemir, birbirinden güzel fotoğraflarını ve hayatından kesitleri sevenleri ile paylaşmayı hiçbir zaman unutmuyor.

demet özdemir

Sosyal medyada böylesine aktif olan Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç ile birlikte paylaşım yapmayı da ihmal etmiyor. Şu sıralar oldukça mutlu bir beraberlik yaşayan çift, çalışmaktan fırsat buldukları her an soluğu birbirlerinin yanında alıyor.

demet özdemir

Eğlenceli tavırları ve sevimli halleriyle dikkat çeken Oğuzhan Koç – Demet Özdemir çifti, birbirlerini oldukça yakıştırılıyor. Sevgilisi ile tatilin tadını çıkaran Demet Özdemir, son olarak yaptığı bir paylaşımla oldukça kısa bir sürede binlerce beğeni almayı başardı.

Bu Fotoğrafları Çok Beğenildi!

demet özdemir

Demet Özdemir, geçtiğimiz saatlerde sevgilisi Oğuzhan Koç ile olan bu fotoğrafını paylaştı. Sevgilisini göz bebeğine etiketleyen Demet Özdemir, böylece aşkını bir kez daha göstermiş oldu. Oğuzhan Koç’un balık tutan halleri ise gözlerden kaçmadı. Bu pozları ile dostu düşmanı çatlatan sevimli çift, bundan sonra ne gibi paylaşımlarda bulunacaklar merak konusu!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu