Magazin

Dönüşü Muhteşem Olacak! Elçin Sangu Yeni Dizisinde Bakın Hangi Yıldızlarla Oynuyor?

Ünlü oyuncu Elçin Sangu, son dizisiyle yaşadığı hüsranın ardından ekranlardan uzak kaldı. Ama dönüşünün muhteşem olacağı konuşuluyor!

Elçin Sangu, oyunculuk kariyerinde ağır adımlarla ilerleyip en sonunda zirveye ulaşan isimlerden biri. İlk olarak güzelliğiyle ve farklı görünümüyle izleyiciyi kendine çeken Elçin Sangu, opera mezunu olduğu için güzel sesiyle de ön plana çıktı. Bu özellikleri sayesinde pek çok başrol teklifi alsa da, iyi projelerde yan karakterleri canlandırıp tecrübe kazanmayı seçti. Ağır ağır ilerlemesinin ödülünü de muhteşem bir çıkış yaparak aldı. 2015’in en sevilen dizilerinden “Kiralık Aşk” ile yaşadığı olağanüstü patlama, çok az oyuncuya nasip olan cinstendi. Dizi bittiğinde, Elçin Sangu kanalların “Bizim yüzümüz ol” diyerek peşinden koştukları bir stardı!

Rating Hüsranı Yaşadı

Ünlü oyuncu, kaliteli projeler seçmeye devam etse de, “Kiralık Aşk” sonrası aynı istikrarı sürdüremedi. Son dizisi, “İyi Günde Kötü Günde” de çok kısa sürede ekrana veda edince büyük bir hüsran yaşadı. Haluk Bilginer ve Demet Akbağ’la başrol oynadığı ve bu sayede büyük bir hayalini gerçekleştirdiği “9 Kere Leyla” filmi de ağır eleştirilere maruz kaldı. Büyük hüsranlar yaşadığı için gelen projeleri daha titiz bir şekilde değerlendiren Elçin Sangu’nun bugünlerde yeni bir diziyle anlaşma aşamasında olduğu söyleniyor!

Hayranları Çok Sevinecek

Elçin Sangu, geçtiğimiz günlerde bir yapım şirketinin önünde görüntülendi ve yeni sezon için usta yapımcı Fatih Aksoy’la görüştüğü ortaya çıktı. Şimdi de, hangi proje için görüştüğüne dair bir iddia ortaya atıldı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Elçin Sangu, yeni sezonda FOX’ta yayınlanacak olan “Yalancı ve Mumları” dizisinde rol alabilir. Ceren Moray, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir ve İsmail Demirci gibi önemli isimlerin yer aldığı dizinin starı da muhtemelen Elçin Sangu olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu