Doğduğun Ev Kaderindir 6. yeni bölüm 2.fragmanı Diziye sürpriz transfer

Doğduğun Ev Kaderindir 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı.12 Şubat 2020 Çarşamba akşamı TV8'de yayınlanacak Doğduğun Ev Kaderindir'in yeni  bölümünde neler olacak?

 Doğduğun Ev Kaderindir 6. yeni bölüm 2.fragmanı Diziye sürpriz transfer
10 Şubat 2020 - 02:03

TV8'in iddialı dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 6. yeni bölümüyle 12 Şubat Çarşamba akşamı TV8'de olacak olan Doğduğun Ev Kaderindir'in yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

TV8'in yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü 12 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle diziseverle.


Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta yayınlanacak mı?

Doğdun Ev Kaderindir 6.yeni bölüm 2.fragmanı

Doğdun Ev Kaderindir 5.son bölüm özeti: Mehdi’nin teklifinde ne kadar ciddi olduğunu anlayan Zeynep, yeni bir dönemecin eşiğindedir. Aklı ve kalbi bambaşka şeyler söylerken, Zeynep yapması gerekeni seçerek Mehdi’yle evlenmeye karar verir. İkilinin aldıkları evlilik kararı, mahallede de büyük ses getirir.

Diğer tarafta Nermin, kızını bir an önce oradan kurtarmanın planlarını yaparken, Ekrem’in Zeynep için bambaşka planları vardır. Ekrem adımlarını dikkatle atar.

Zeynep hala aldığı kararın şokunu yaşarken Zeliha’nın Sakine’ye yaptığı başka bir teklifle, Zeynep dört bir yandan kuşatılmaya başlanır.

Düğün günü geldiğindeyse, beklenmedik gelişmelerin varlığı ve misafirlerin gelişiyle, Zeynep ve Mehdi’nin ilişkileri başka yaralara gebe olacak, aşılması zor duvarlar aralarına örülecektir. 

Doğdun Ev Kaderindir dizisinin konusu ne: Zeynep, iki farklı hayatı ve ondan beklentileri bambaşka olan anneleri arasında sıkışıp kalmış, genç bir hukuk öğrencisidir. Bir taraftan öz annesinin fedakarlıkları altında ezilirken, diğer taraftan da öbür annesinin onun için kurduğu hayalleri sırtlanmaya çalışır. Yıllardır iki taraf arasındaki dengeleri korumaya çalışırken, Zeynep gerçekte kim ve hangi ailesinin kızı olduğunu sorgulamaya devam eder. Bu, Zeynep’in cevabını bir türlü bulamadığı, yegâne sorudur.

Mehdi, önce ailesinin sonra mahallesindekilerin sorumluluğunu üstlenmiş, herkesin güvenle sırtını yasladığı, cesur, fedakâr ama bir o kadar da yalnız bir adamdır. Herkesin sevgisini böylesine kazanmışken, bir annesininkine layık olamaz. Mehdi’nin içinde öyle bir boşluk oluşur ki, orayı da babasının intikamıyla doldurmaya çalışır. Annesi; oğlunu içine düştüğü karanlıktan kurtarmak için, bir an önce mahalleden biriyle evlendirmeye karar verir.

Zeynep’in doğum gününde, erkek arkadaşı Faruk’tan aldığı evlenme teklifi; aslında onu adım adım Mehdi’ye yaklaştırmaktadır. Artık öz annesinin fedakarlıklarının karşılığını ödeme vakti gelmiştir. Zeynep bir kez daha hayatın planlardan değil, başa gelenlerden ibaret olduğunu anlayacak, kaderi onu yeniden doğduğu eve sürükleyecektir. Mehdi ve Zeynep yaralarını beraber iyileştirmeye çalışırlarken, birbirlerinin evi olma yolunda da mücadele edeceklerdir.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum