Dizi HaberleriFragman

Disney+ ilk Türk dizisi Kaçış için resmi fragman yayınladı!

2019 yılında ABD’de kurulan Disney+ dijital yayın platformu çok yakında ülkemizde hizmet vermeye başlayacak. Tüm dünyada ‘Netflix rakibi’ olarak anılan servis, Türkiye pazarında kendi orijinal dizi ve filmlerini de üretecek. Bunlardan bir tanesi de Engin Akyürek tarafından yazılan ve aynı zamanda başarılı ismin başrolünü üstlendiği Kaçış dizisi olacak.

Kaçış dizisi için resmi fragman yayınlandı

Disney Plus geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına geleceği tarihi açıklamıştı. 14 Haziran’da ülkemizde hizmet vermeye başlayacağını duyuran şirket, aynı zamanda lansman gününde bir Türk dizisiyle açılışını gerçekleştireceğini bildirmişti. O tarihten bu yana Kaçış adlı dizi hakkında pek fazla bilgi paylaşılmadı. Projenin yalnızca afiş görseli ve bazı fotoğrafları yayınlanmıştı. Şimdi meraklı takipçiler için nihayet dizinin resmi fragmanı geldi.

Kaçış dizisi konusu itibariyle bir savaş fotoğrafçısı olan Mehmet’in başka ülkelerden gelen gazetecilerle beraber araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne ziyaretlerini anlatacak. Radikal bir terör örgütünün eline düşen grubun yaşadığı olayları ve kaçma mücadelelerini işleyecek yapım, toplamda sekiz bölümden oluşacak.

Yağız Alp Akaydın tarafından yönetilen Kaçış oyuncu kadrosu konusunda da zengin bir yelpaze sunuyor. Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Levent Ülgen, Fikret Kuşkan, Aras Aydın ve Leyla Tanlar gibi isimler bir araya gelecek. O3 Medya ve Same Film ortaklığında hazırlanan mini dizi Türkiye ile aynı anda tüm dünyada Disney Plus platformunda gösterime girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu