Magazin

‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin başrol oyuncusu yeni dizi afişinde görüntülendi

Çok ses getiren 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin baş kahramanı Engin Altan Düzyatan, Barbaroslar dizisi afişinde görüntülendi.

ES Film imzası taşıyacak ‘Barbaroslar‘ tarihi dizisi izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken, oyuncu kadrosunda bir isim dikkati çekti. Yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler oturan dizinin senaryosunu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz üçlüsünün yazdığını belirtelim. Bu kişi, ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’dan başkası değildi. Barbaros Hayrettin Paşa’nın hayatının anlatılacağı yeni dizi ‘Barbaroslar’, çekimlerine hızla devam ederken dizinin başrolünde paşayı canlandıracak oyuncunun Engin Altan olduğu öğrenildi. Rol arkadaşı Ulaş Tuna’nın ise Oruç Reis karakterini canlandıracağını biliyoruz. ‘Barbaroslar’ dizisinde Barbaros hayrettin Paşa ve Oruç Reis karakterlerini kimler oynuyor? Barbaros karakterini Ulaş Tuna Astep ve Oruç Reis Karakterini de Engin Altan Düzyatan Oynayacak.


Yayın tarihinin henüz resmi kanallarca paylaşılmadığı dizinin afişi ise medyaya verildi. Antalya kıyılarında, özellikle Marmaris dolaylarında çekimi devam eden yeni dizinin oldukça ses getireceğine inanılıyor. TRT 1’de yayınlanması planlanan ‘Barbaroslar’ dizisi ne kadar iddialı geldiğini, çekimler için yeni gemiler inşa edilmesinden de anlayabilirsiniz.

Barbaroslar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

  • Engin Altan Düzyatan – Oruç Reis
  • Ulaş Tuna Astepe – Barbaros Hayrettin Paşa karakteri
  • Yetkin Dikinciler – İshak
  • Caner Topçu – İlyas
  • Bahadır Yenişehiroğlu

Barbaroslar dizisi konusu nedir? İmparatorluğun ilk kaptan paşası olan Barbaros Hayrettin Paşa’nın ve kardeşi Oruç Reis’in hayatlarının anlatılacağı yeni dizi, Osmanlı dönemindeki deniz savaşlarını konu almaktadır.


Barbaroslar dizisi ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak? TRT 1 ekranlarında yayınlanması öngörülen dizinin yayın tarihi hakkında şu an elimize Eylül 2021 de yayınlanacağı bilgisinden başka ulaşan net bir tarih bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu