Magazin

Deniz Akkaya’nın “Selin Ciğerci, Kuşum Aydın’ın Evinden Para Çaldı” İddiasının Ardından Ünlü Şarkıcıdan Yanıt Geldi!

Gün geçmiyor ki Söylemezsem Olmaz programında yeni iddialar ortaya atılmasın! Bugün ortaya atılan iddialar ise Deniz Akkaya’nın uğruna hapise girmeyi bile göze aldığı Selin Ciğerci hakkındaydı. Selin Ciğerci’nin Kuşum Aydın’ın evinden para çaldığını söyleyen Deniz Akkaya’ya, Kuşum Aydın’dan yanıt gecikmedi. Ünlü şarkıcı Instagram hesabından; “Bugün adımın geçtiği olaylarla ilgi ve alakam yoktur. Böyle bir olay yaşamadım. Bilginize!” diyerek Deniz Akkaya’nın iddialarını çürütmüş oldu ancak Deniz Akkaya, Selin Ciğerci hakkında iddialarına Instagram üzerinden devam etti.

Söylemezsem Olmaz’ın yeni yorumcusu Deniz Akkaya, dün akşam ve bu sabah ünlüler camiasında bazı hırsızların olduğunu söyleyerek imalarda bulundu. Bunun üzerine ise sabah saatlerinde bir paylaşım yaparak canlı yayında her şeyi anlatacağını duyurdu; “Efenim gelen yüzlerce tahminde bulunan herkes milli hırsızları doğru tahmin etmiş… E bu ne demek oluyor, herkes her şeyin farkında. O zaman sabah 8.45’te yayındayız bekliyoruz, hırsızları deşifre edelim. Kimlerin paraları çalınmış? Paraları çalanlar doğru, paraları çalınanları alalım tahmin bir de sabaha kadar?”

Kuşum Aydın Gerçeği Açıkladı!

Seren Serengil’in katılmadığı Söylemezsem Olmaz programında, Deniz Akkaya Selin Ciğerci ve Gülşah Saraçoğlu’nun hırsız olduğunu söyledi. Selin Ciğerci’nin geçmiş yıllarda Kuşum Aydın’ın evinden para çaldığını ve bunun da herkes tarafından bilindiğini söyledi. Deniz Akkaya’nın söylediklerine göre Kuşum Aydın bunu yıllarca saklamış kimseye söylememiş!

Ancak bugün Instagram hesabından bir açıklama yayınlayan Kuşum Aydın, başına böyle bir şey gelmediğini ifade ederek Deniz Akkaya’nın iddialarını çürütmüş oldu; “Bugün adımın geçtiği olaylarla ilgi ve alakam yoktur. Böyle bir olay yaşamadım. Bilginize!” Fakat Deniz Akkaya’nın Selin Ciğerci düşmanlığı hiç bitecek gibi durmuyor. Instagram hesabından kendisine gelen DM’leri paylaşmaya ve Selin Ciğerci’ye hırsız demeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu