Magazin

Demet Özdemir’in En Mutlu Günü: Oğuzhan Koç İle Demet Özdemir’den Evlilik Haberi Beklerken Bakın Kim Nikah Masasına Oturdu!

Demet Özdemir, son yılların en çok beğenilen kadın oyuncuların biri. Güzel oyuncu hem samimi tavırlarıyla hem de oyunculuk performansıyla oldukça seviliyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Demet Özdemir iş hayatında olduğu kadar aşk hayatında da oldukça güzel bir dönemden geçiyor. Neredeyse bir yıldır ünlü komedyen Oğuzhan Koç ile aşk yaşayan Demet Özdemir’den evlilik haberi beklerken aslında bir evlilik gerçekleşmiş ve bu durum magazin gündemine  hiç yansımamış. İşte Demet Özdemir cephesinden gelen öğrenince çok şaşıracağınız o evlilik haberi!

Doludizgin Aşk Yaşayan Aşıklar Çok Konuşuluyor!

Oğuzhan Koç – Demet Özdemir birlikteliği, ilk başladığı zamanlarda magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Aşklarını gizlemeyi tercih eden çift ilk zamanlar birlikte görüntülenmekten çekiniyorlardı ve kameraların bulunduğu ortamlarda biraraya gelmiyorlardı.


Sonraları bu gizleme işinden yorulmuş olacaklar ki her iki taraf da aşk pozlarını, Instagram hesaplarından takipçileri ile paylaştı ve büyük bir ilgi gördü. Aşklarını ilan etmelerinin ardından sürekli bir arada görülen çift, neredeyse her zaman birlikte vakit geçiriyorlar.

İlişkilerinde 1 yılı tamamlayacak olan çift, şimdilerde mutlu birlikteliklerine devam ediyor. Durum böyle olunca evlilik soruları da çifte sürekli soruluyor. Beraber çok mutlu olduklarını dile getiren çift evlilik sorularına net bir cevap vermiyor. Demet Özdemir, bu konuda kendi adına herhangi bir gelişmeyi duyurmasa da güzel oyuncunun ailesinde oldukça büyük gelişmeler oluyor.

Ünlü Oyuncunun Ablası EvlenmişDemet Özdemir

Geçtiğimiz ay ablası Derya Özdemir evlenen Demet Özdemir, bu durumu magazin gündeminden saklamayı başarmış. Kendisinden mutlu haber beklerken, ablasını evlendiren güzel oyuncu görenleri şaşırtmış. Biz de yeni evli çifte mutluluklar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu