GündemMagazin

Demet Özdemir’e Laf Gelince Kendini Tutamadı! Oğuzhan Koç Tüm Magazine İşte Böyle Öfke Kustu

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden Oğuzhan Koç bambaşka bir sebepten gündeme bomba gibi düştü. Magazini çalkalayan bir paylaşımda bulunan ünlü sanatçıdan olanlara büyük bir tepki geldi.

oğuzhan koç-demet özdemir

Hem kariyeri hem de Demet Özdemir ile yaşadığı büyük aşktan dolayı gündemden düşmeyen Oğuzhan Koç her attığı adımla olay yaratmaya devam ediyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar ile büyük bir çıkış yaptıktan sonra yakın arkadaşları Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile üne kavuşan Oğuzhan Koç, oyunculuğu ve birbirinden hit şarkıları ile hepimizin kalbini kazanmayı başardı.

oğuzhan koç-demet özdemir

Yakışıklı şarkıcı bildiğiniz gibi bir süre önce güzel oyuncu Demet Özdemir ile birlikte dolu dizgin bir aşka yelken açtı. Sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla birbirlerine olan aşklarını çekinmeden itiraf eden ünlü çiftimizin aşkı tüm iddialara ve söylenenlere rağmen herkesin radarında.

O Sözleri Görünce Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir ayrı ayrı popüler insanlar olunca haklarında magazinde çıkan söylentiler de haliyle bol oluyor. Bir magazin sayfasından ünlü çift hakkında ilginç bir iddia geldi. Oğuzhan Koç’un bir mekanda Demet Özdemir’den habersiz bazı şeyler yaptığını iddia eden magazin sayfasına Oğuzhan Koç’tan büyük tepki geldi.oğuzhan koç-demet özdemir

O sözlere “Şöyle saçma sapan bir şey düştü önüme ve neyse boş ver diyemedim bu sefer. Buyursunlar, magazinin geldiği son nokta budur. Hepimiz şahane delirdik.” diye not yazan Oğuzhan Koç magazine olan tepkisini sürdürmeye devam etti.

oğuzhan koç-demet özdemirBu

“İki like, biraz daha takipçi ve etkileşim almak için yapılan üçüncü sınıf, yalan dolu Instagram magazinciliğini ne yapacağız?” diyerek konuya giren Oğuzhan Koç’un haklı isyanı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Ünlü sanatçıya sevenlerinden destek mesajları yağdı.

Aşkın Tarifi Setinde “Garip” Olaylar! Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün Yasak Aşk İddiasından Sonra Şimdi de…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu