Magazin

Demet Özdemir’e Kripto Paralarda 150 Bin TL Kayıp Şoku!

Doğduğun Ev Kaderindir'de oynamış olan Demet Özdemir, kripto para piyasalarında 150 bin TL mi kaybetti? Demet Özdemir'in zararla ilgili açıklama yaptı.

Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in kripto para piyasasına girdiği ve yüksek miktarda yatırım yaptığı iddia edildi. Ancak Bitcoin’deki sert düşüşle beraber pek çok altcoin değer kaybetti. Demet Özdemir’in de içinde olduğu belirtilen pek çok yatırım yüksek oranda zarar etti. Peki bu açıklamalar doğru mu? Ünlü oyuncu hakkında çıkan kripto para iddialarına açıklık getirdi. Hayranları Demet Özdemir için çok üzüldü.

Demet Özdemir Açıklama Yaptı!

Demet Özdemir, hakkında çıkan kripto para haberlerini fantastik olarak nitelendirdi. Yani buradan anladığımız şey Demet Özdemir’in kripto para piyasasında zarara uğramadığı. Çeşitli iddialar ortaya atılsa da bunların gerçekliği olmadığı anlaşıldı. Ünlü oyuncu ve diğer ünlüler hakkında zaman zaman bu tarz asılsız haberler ortaya atılabiliyor.

Oğuzhan Koç ile İlişkisi Devam Ediyor!

Ünlü oyuncunun kendisi gibi oyuncu ve şarkıcı olan Oğuzhan Koç ile ilişkisi bulunmakta. Bir süredir devam eden ilişkinin sosyal medyaya yansıdığı görseller oldukça güzel. İki ismin hayranı olan kişiler aralarındaki aşkı severek takip ediyor. Demet Özdemir’in yüreklere su serpen açıklamasıyla beraber gözler ikiliye çevrildi. Oğuzhan Koç, sevgilisi hakkında çıkan haberle ilgili bir yorumda bulunmadı. Pek çok yatırımcının zarar etti kripto para piyasalarında bu tarz iddiaların olması oldukça normal karşılanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu