Sinema

Demet Özdemir’den Film Müjdesi Geldi! Yeni Film Netflix’te Çekilecek!

Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'dan yeni film geliyor! Netflix'te yayınlanacak Aşk Taktikleri dizisi ne zaman yayınlanacak?

Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden sonra yeni bir müjde ile geliyor. Bir süre ekranlarda olmayacağı konuşulan oyuncu herkesi yanılttı. Sevilen oyuncu Şükrü Özyıldız ile başrol oynayacağı kesinleşen oyuncunun yeni filmi büyük ses getirecek. Aşk Taktikleri filmi ne zaman yayınlanacak?

Aşk Taktikleri Filminde Oynayacak!

Aşk Taktikleri film çekimleri başlıyor. Demet Özdemir, başrollerde Şükrü Özyıldız ile beraber oynayacak. Böylelikle ünlü ismin film çekeceği de kesinleşmiş oldu. Aşk Taktikleri filmi ne zaman gösterime girecek bilinmiyor. Filmin konusu özellikle de aşkla ilgili verilen tavsiyeleri konu alacak. Netflix, çekimlerine başlanacak filmle ilgili çeşitli bilgiler de paylaşacak.

Aşk Taktikleri Oyuncu Kadrosu

Aşk Taktikleri dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler merak ediliyor. Ancak şu an için başroller dışında filmdeki yeri kesinleşen bir oyuncu duyurulmadı. Bu nedenle de oyuncuların hayranları da dahil olmak üzere pek çok kişi beklemeye devam ediyor.

Dizi Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin yayın tarihi henüz belli olmadı. Çünkü çekimlerin başlaması bekleniyor. Çekimler bittikten sonra Netflix’in belirleyeceği bir gösterim tarihinde filmi izleyebileceğiz. Dijital ortamda yayınlanacak filmlerde de gösterim tarihi büyük önem taşımakta. Filmin eğlenceli ve bir o kadar da duygusal olması bekleniyor. Bakalım iki oyuncu da uzun zamandır istedikleri film tecrübesini yaşayabilecekler mi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu