GündemMagazin

Demet Özdemir Aşkı Oğuzhan Koç’u Bambaşka Biri Yaptı! Ünlü Şarkıcının Bu İtirafı Ortalığı Karıştıracak

Oğuzhan Koç her yaptığıyla olay yaratmaya devam ediyor. Sevilen şarkıcıdan şaşırtan bir itiraf geldi. Oğuzhan Koç artık bambaşka bir tarz ile karşımıza çıkacak.

Oğuzhan Koç şüphesiz son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri. Hem başarılı oyunculuk ve müzisyenlik kariyeri hem de güzel oyuncu Demet Özdemir ile yaşadığı olay aşktan dolayı gündemden düşmeyen ünlü isim, sosyal medyadaki paylaşımları ile de magazin gündemini çalkalamaya devam ediyor.

oğuzhan koç-demet özdemir

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile büyük bir üne kavuştuktan sonra Yol Arkadaşım gibi başarılı projeleri ve Kendine Sardım, Heyecandan, Hepsi Geçiyor gibi şarkıları ile hepimizin kalbinde taht kuran yıldız sanatçıdan yepyeni bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncu o soruya verdiği cevap ile tüm sosyal medyanın gündemine oturdu.

Artık O Bir Gerçek Arabeskçi

Bayramdan fırsat bilip yola çıkan Oğuzhan Koç, boş vaktini takipçilerinin sorularına yanıt vererek cevaplamayı tercih etti. Sevenlerinden gelen birçok soruya yanıt veren ünlü isim bir takipçisinin “Bu ülkede aşk acısı çekenler de var hep hareketli olmuyor slow şarkı ne zaman kısmetse acaba?” sorusunu da es geçmedi.

oğuzhan koç-demet özdemir

“Valla hep slow da olmuyor kardeş. İçinden o sıra ne geliyorsa onu yapıyorum” diye cevap verdi. Şu sıralar aşk hayatı da kariyeri de yolunda giden oyuncudan ilginç bir itiraf geldi. Oğuzhan Koç, “Sonbaharda arabesk bir şeyler yapasım var bu arada… Ama gerçek arabesk trap falan değil.” dedi. Ünlü isimden gelen arabesk itirafı ise hepimizi çok heyecanlandırdı. Valla dört gözle bekliyoruz.

Yağmur Tanrısevsin’den İhanet Açıklaması Gelmişti

Yeni dizisi Kalp Yarası hakkında konuşan Yağmur Tanrısevsin’den bomba gibi açıklamalar gelmişti. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu “İlişki bittikten sonra önceden aldatıldığını öğrenenlere tanık oluyoruz.” diyerek eski sevgilisi ve eski yakın arkadaşı Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir’e göndermede bulunduğu iddia edilmişti. O açıklamalar ortalığı karıştırmıştı.

Magazin Kraliçesine Nazar Değdi: Seren Serengil’in Başına Gelmeyen Kalmayınca Ulu Orta Tehditler Savurdu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu