Magazin

Demet Akalın’ın Hastaneden Story Atınca Herkesin Yüreği Ağzına Geldi: Güzel Şarkıcı Son Durumu Açıkladı…

Gelinim Mutfakta’nın güzel sunucusu Demet Akalın, hastaneden story paylaşınca herkesin yüreğini ağzına getirdi! Annesinin endoskopi için hastaneye yattığını haber veren Demet Akalın, herkese mesajları ve aramaları için teşekkür etti ve annesinin sağlık durumunun iyi olduğunu da belirtmekten geri durmadı.

Demet Akalın’ın Başarısı Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın son günlerin en konuşulan isimlerinin başında geliyor. Geçtiğimiz sene Star TV’de kankası Alişan’la birlikte sabah programı sunmaya başlayan Demet Akalın, televizyon camiasına adım atmıştı. Uzun yıllardır sunuculuk yapan Alişan’dan birçok şey öğrenen Demet Akalın, Koronavirüs pandemisini boş geçmemek için bu sabah programını kabul ettiğini söylemişti. Hatta Demet Akalın’ın bir diğer yakın kankası Esra Balamir, televizyonun Demet Akalın’ı yorduğunu ve bir daha televizyon programı yapmak istemediği; bundan sonra yeniden sahnelere çıkacağını söylemişti ancak yaşanan o kavga her şeyi değiştirdi!

Güzel şarkıcı Demet Akalın’ın sabah programının son gününde, yapımcıların Seda Sayan’la işbirliği yaptığını öğrenen Demet Akalın’ın öfkesi sert oldu! Anında Seda Sayan’ı blocklayan ve Instagram’dan atarlı giderli sözler paylaşmaya başlayan Demet Akalın, Seda Sayan hakkında ileri geri konuşmaktan da çekinmedi. Bir daha Seda Sayan’la yanak yanağa poz vermeyeceğini açıklayan güzel şarkıcı, Seda Sayan’ın bıraktığı Gelinim Mutfakta’nın sunucusu oldu.

Demet Akalın Herkesi Korkuttu!

Bu hamleden sonra ikilinin reytingleri takip etmeye başladık. Seda Sayan’ın sabah programı konsept değişikliğine rağmen düşük reytinglerle devam ederken; Demet Akalın Gelinim Mutfakta ile uçuşa geçmeye başladı. Kendi saati içinde en çok izlenen program olan Gelinim Mutfakta’nın başarısı herkesin dilinde. Demet Akalın ise kendi başarısını konuşmayı ihmal etmiyor ancak güzel şarkıcı bugün herkesi korkuttu!

Hastaneden attığı story ile annesi Şenay Akalın’ı hasta yatağında paylaşan Demet Akalın, annesinin ritim bozukluğu nedeniyle endoskopi olduğunu duyurdu. Kendisini arayan herkese teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Çok geçmiş olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu