Magazin

Demet Akalın’ın En Büyük Hayali En Büyük Korkusuna Dönüştü: Doktoru Görünce Korkudan Ne Yapacağını Şaşırdı!

Demet Akalın’ın en büyük isteği sonunda gerçek oldu! Uzuuun zamandır Türkiye’ye aşı gelmesini ve aşı olmayı istediğini dile getiren güzel şarkıcı, sonunda bugün aşı oldu! Ancak iğneden korkan Demet Akalın’ın yüzündeki ifade tüm korkusunu anlatmaya yetti.

Demet Akalın’ın Olayları!

Bildiğiniz gibi Koronavirüs Pandemisi başladığı günden beri sık sık yaptığı paylaşımlarla virüse kendine göre savaş açan Demet Akalın, pandemi tedbirlerinin de kaldırılmasını isteyen kişilerin başında geliyordu. Tabii bunun belli başlı sebepleri var, boğaza nazır yeni açtığı restoranını pandemi yüzünden kapatmak zorunda kalan Demet Akalın, aynı zamanda yasaklar yüzünden sahne de alamıyordu.

Tam bir buçuk sene sahne alamayan ve bu yüzden de para kazanamayan Demet Akalın Instagram hesabından kendine “gariban” yakıştırmasını yapmayı ihmal etmedi. Hatta pandeminin ilk aylarında “Geçinemiyorum” diyerek tüm Türkiye’yi dumur etmeyi de başardı.Demet Akalın’ın “Geçinemiyorum” dediği yıl içinde; kendisine ait bir kozmetik markasını tanıtması, yeni single çıkartması, Dubai’de ultra lüks bir tatile çıkması ve ortisi Alişan’la birlikte sabah programına başlaması dışında bir sıkıntı yok elbette.

Demet Akalın Sonunda Aşı Oldu!

Ancak Demet Akalın’ın Alişan’la sunduğu sabah programı bitti, güzel şarkıcımız sahne almaya başladı, hatta yeni şarkısı bile çıktı. Sonunda da en büyük hayali gerçekleşti. Aylardır aşı olmak istediğini dile getiren Demet Akalın bugün sonunda Çeşme’de aşı oldu!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Demet Akalın aşı olduğu o anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi! İğneden korktuğunu bildiğimiz Demet Akalın’ın en büyük hayali bir anda en büyük kabusuna dönüştü! Fakat buna rağmen aşı olmaktan geri durmayan Demet Akalın’ın korkusu resmen yüzüne vurmuş… Neyse, daha bunun ikinci dozu var! Güzel şarkıcımızın antikoru bol olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu