Magazin

Demet Akalın’ın Alişan Paylaşımı Herkesi Kahretti: Kardeşinden Haber Bekleyen Alişan’ın Son Hali İçimizi Yaktı!

Güzel şarkıcı Demet Akalın, bu günlerde hem tatil yapıyor hem de yeni şarkısı “Bi daha bi daha” ile Çeşme – Bodrum – Alaçatı arasında mekik dokumaya ve sahne almaya devam ediyor. Kazandığı paraları lüks marka kıyafetlere yatıran Demet Akalın’ın aklı ise ortisi Alişan’da! Yıllarca küs kalan iki yakın arkadaş geçtiğimiz yıl Star TV’de “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programında boy göstermişti. 10 ay boyunca birlikte sabah programı sunan ikilinin kanalla anlaşmaları bitince; program da final yaparak ekrana veda etmişlerdi.

Ancak bu ayrılığın ardından Tektaş ailesinin zor günleri başladı. Eşi Buse Varol’la sete girmeye hazırlanan Alişan’ın erkek kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş’ın Koronavirüse yakalanması herkesi oldukça üzdü. Durumu ağırlaşan ve birkaç haftadır özel bir hastanede yoğun bakımda tedavisi devam eden Selçuk Tektaş, son olarak entübe edilmişti. Alişan ve Buse Varol, Selçuk Tektaş’tan gelecek iyi bir haber için beklemeye devam ederken; Demet Akalın da ortisinin her daim yanında.

Alişan’ın Çaresizliği!

Fiziksel olarak Alişan’ın yanında olamayan Demet Akalın, paylaşımlarıyla Selçuk Tektaş, Alişan ve Buse Varol’un yanında olduğunu her daim hissettiriyor. Demet Akalın en son Selçuk Tektaş için dua istemişti;Çaresizlik… Başımıza gelmeden bilemediğimiz… Rabbim seni güzel kızlarına bağışlasın🙏🏼 Dualarınızı eksik etmeyin daha iyi olacak inşallah Selçuk kardeşimiz 🙏🏼 Tüm şifa bekleyen hastalar için rabbimin yüce merhmatine sığınıyoruz🙏🏼 Kuran kursuna giden kardeşlerimizn ellerini açtığında Selçuk Tektaş kardeşimizi unutmayacağını temenni ediyorum 🌷🌹 Allah razı olsun🌹 yer gök dua 🍀 Allah bin kere razı olsun şimdiden… Gözyaşları 15 gündür kurumayan ailesini sevindir yarabbim”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Bugün ise Alişan’ın geçmiş yıllarda beraber konser verdikleri bir anın videosunu paylaşan Demet Akalın, ortisinin ne kadar üzgün olduğunu dile getirdi; Senin yüzünü yine böyle güldürsün Rabbim🌹❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu