Magazin

Demet Akalın’ın 10 Parmağında 10 Marifet: Reyting Kraliçesi Gelinim Mutfakta’da Sonunda Bunu da Yaptı!

Güzel şarkıcı Demet Akalın sonunda bunu da yaptı! Hem sosyal medyada hem de televizyonda oldukça aktif olan Demet Akalın bildiğiniz gibi Gelinim Mutfakta’nın sunuculuğunu üstleniyor. Gelin ve kayınvalidelerle eğlenceli vakitler geçiren güzel şarkıcı, bugün yayınlanan Gelinim Mutfakta bölümünde eline örgüsü alarak, örgü ördü! Maşallah, Demo’nun 10 parmağında 10 marifet.

Şu aralar gündemden düşmeyen Demet Akalın, bir yanda konserler bir yanda Gelinim Mutfakta yarışması bir yanda da yeni reklam çekimleri arasında koşturmaya devam ediyor. Bu yoğun hayattan memnun olan Demet Akalın, geçtiğimiz sene yaptığı “Geçinemiyorum” açıklaması ile hafızala kazınmıştı. Anlaşılan geçim sıkıntısı korkusu yaşayan Demet Akalın, bu sene kendisine her teklif edilen projeyi kabul ediyor! Geçtiğimiz yıla kadar şarkıcı kimliğiyle tanıdığımız Demet Akalın, geçen sene ilk defa Star TV’de yakın arkadaşı Alişan’la birlike sabah programı sunmaya başlamıştı. İlk zamanlar canlı yayına adapte olamayan güzel şarkıcının yanında uzuuun yıllardır ekranların sevilen yüzlerinden olan Alişan olunca, onun deneyimlerinden faydalanarak kısa sürede ekranların sevilen yüzlerinden biri haline geldi.

10 Parmağında 10 Marifet!

Televizyonculuğun zor olduğunu ifade eden Demet Akalın, Star TV’deki sabah programının düşük reytingleri nedeniyle bir daha televizyonda yer almayacağını söylüyordu ancak Seda Sayan’la kavgası her şeyi tersine çevirdi. Seda Sayan’ın yerini alacağını öğrenen Demet Akalın, inadına Kanal D’de Seda Sayan’ın bıraktığı Gelinim Mutfakta yarışmasına transfer oldu. Birçok kişi Demet Akalın’ın başarısız olacağını düşünüyor hatta umut ediyordu ancak Demo herkesi şaşırttı!

Reytinglerde zirvelere oynamayı başaran Demet Akalın, sık sık kayınvalide ve gelinlerle eğlenceli anlar yaşamayı da ihmal etmiyor. Mesela bugün deli dolu Demo’muz programda örgü ve şişi eline alarak örgü örmeye başladı. Vallahi pes, Demet Akalın’ın on parmağında on marifet!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu