Magazin

Demet Akalın’dan Yeni Bir Bomba Daha: Seda Sayan’la Birbirlerine Girmişlerdi!

Demet Akalın; girdiği tartışmalarla, ağır sözleriyle ve sert eleştirileriyle lafını hiçbir zaman esirgemeyen bir sanatçı. Ünlü şarkıcının, sanatçı camiasından münakaşaya girmediği kimse kalmamışken son zamanlarda Seda Sayan’la olan tartışmaları ile gündeme geldi. Seda Sayan’la yılların dostu olan Demet Akalın’ın dostluğu bitirmesi ile ilgili konuşulurken son yaptığı açıklama kafaları karıştırdı. Demet Akalın, Seda Sayan’a karşı nasıl bir adım attı? İkilinin arasındaki son durumlar ne?

Program Kavgası Büyük Olay Olmuştu

Demet Akalın’ın Alişan ile birlikte Star Tv’de sunduğu gündüz kuşağı programı, ilk zamanlar oldukça takip edilse de son zamanlarda programa olan ilgi gittikçe azalmıştı. Sunduğu programın final yapacağını öğrenen Demet Akalın, sinir krizi geçirmişti. Ünlü şarkıcı daha final haberini sindiremeden, yeni sezonda Seda Sayan’ın Star Tv’de program yapmak için yapım şirketiyle anlaştığı haberini almıştı. Çıkan haberler üzerine Demet Akalın; Seda Sayan’ı, işini elinden aldığı gerekçesiyle suçlamıştı ve ”Bir daha seninle beni yanak yanağa göremezler!” demişti. Yapılan bu konuşmadan sonra yılların dostluğu bitmiş, ikilinin arasına kara kedi girmişti.

Demet Akalın Yeni Programı İçin Hazırlanıyor

Şimdilerde eski eşi ve kızıyla tatilde olan ünlü sanatçı, yeni sezona bomba gibi giriş yapabilmek için hazırlanıyor. Öncesinde Seda Sayan’ın sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfaktaadlı yarışma programının sunuculuğunu bu sezon Demet Akalın yapacak. Demet Akalın’ın bu haberi vermesinin ardından Seda Sayan, ünlü şarkıcıyı tebrik etmişti fakat küslük buna rağmen bitmemişti. Ne zaman barışacakları merak konusu olan ikilinin küslükleri sürerken, konu ile ilgili Demet Akalın yeni bir açıklamada bulundu.

Yaşanmışlıklar Var!

Demet Akalın düğün

Yaşanan olayların ardından Demet Akalın ortamı yumuşatacak yeni bir açıklamada bulundu. Ünlü şarkıcı ”Seda ablaya çok kırıldım ama saygım var, Okan ile nikahımızda şahidimizdi!” diyerek Seda Sayan’a karşı olan saygısını dile getirdi. Demet Akalın, Seda Sayanla geçmişteki dostluklarını unutmamış gibi görünüyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda bu durum ile ilgili ne gibi gelişmeler olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu