Magazin

Demet Akalın’dan Ünlü Televizyoncu Acun Ilıcalı’ya Büyük Destek: Bu İki İsim Yaptıklarıyla Sizi Çok Duygulandıracak!

Demet Akalın, herkesin merakla takip ettiği birisi. Ünlü sanatçı hem yaptıklarıyla hem de konuştuklarıyla gündem olmaya devam ederken geçtiğimiz saatlerde yeni bir gelişme yaşandı ve ünlü sanatçı, Acun Ilıcalı’ya büyük destek verdi. Bu desteğin nedenini öğrendiğinizde kendinize hakim olamayacak ve çok duygulanacaksınız. İşte bu iki ünlü ismi bir araya getiren o olay!

Sosyal Medyanın Demet Ablası!

Demet Akalın, Türkiye’de sosyal medyayı en aktif kullanan ünlü isimlerden birisi. Gece gündüz çalışan ve oldukça yoğun bir iş temposuna sahip olan ünlü sanatçı, her ne olursa olsun sosyal medyayı kullanmayı ihmal etmiyor.


Instagram hesabında neredeyse 10 milyon takipçisi bulunan ünlü sanatçı, her yarım saatte bir paylaşım yapıyor. Takipçileri ile sürekli etkileşim halinde olan Demet Akalın, yaşanan olaylar karşısındaki düşüncelerini ve tepkilerini de sosyal medyadan veriyor.


Geçtiğimiz aylarda ülkemizde yaşanan yangın felaketlerinde sosyal medya sayesinde büyük bir yardım toplayan ve sesini herkese duyuran Demet Akalın, bu sefer de Acun Ilıcalı’ya olan desteği ile gündeme geldi.

”Adamın dibi!”

acun ılıcalı

Geçtiğimiz saatlerde Acun Ilıcalı, neredeyse tüm ülkenin dikkatini çeken bir olaya imza attı. 2018 yılında kaybettiği çalışma arkadaşı Alper Baycın’ı unutmayan ve onun anısını yaşatmak için Antalya Muratpaşa’da Alper Baycın Parkı yaptıran Acun Ilıcalı, kaybettiği iş arkadaşını unutmadığını herkese gösterdi. Acun Ilıcalı’nın bu paylaşımını kendi sosyal medya hesabından paylaşan Demet Akalın’sa Acun Ilıcalı’ya verdiği büyük destek ile dikkatleri üzerine çekti. Biz de ünlü televizyoncuyu bu düşünceli hareketinden dolayı tebrik ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu