Magazin

Demet Akalın’dan Tebrik Toplayan Davranış: Ünlü Sanatçı Bakın Hangi Hareketiyle Magazincilerin Gözünden Kaçamadı!

Demet Akalın, Türk magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri. Ünlü sanatçı ne dese, ne giyse, ne yapsa olay oluyor. Durum böyle olunca hem hayranları hem de magazinciler, güzel sunucuyu her zaman takip ediyorlar. Şimdilerde ekranların en sevilen programlarından birini sunan Demet Akalın, bu sefer oldukça farklı bir konuyla gündeme geldi ve görenlerin beğenisini kazandı. İşte ünlü sunucunun çok konuşulacak olan o hareketi!

Oldukça Yoğun Bir Dönemden Geçiyor!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi


Demet Akalın neredeyse hiç dinlenmeden çalışıyor ve şu sıralar oldukça yoğun bir iş temposuna sahip. Bir yandan gündüz kuşağı programını sunan güzel şarkıcı bir yandan da sahnelere çıkarak sevdikleriyle buluşuyor. Bu yoğun tempoya kendini hazırlamak için yaz boyu ailesiyle tatil yapan Demet Akalın, kendine epeyce enerji toplamış gibi duruyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi


Gelinim Mutfakta programı, oldukça seviliyor ve büyük bir hayran kitlesine sahip. Program birkaç yıldır ekranlarda olmasına rağmen programın sunucuları sürekli değişiyor. Fatih Ürek, Seda Sayan derken son olarak Demet Akalın sunucu koltuğuna oturdu ve kendisini epey sevdirdi. Ünlü şarkıcı şimdilerde hafta içi her gün izleyicileri ile buluşuyor ve milyonlar tarafından takip ediliyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi


Reytinglerde büyük başarı kazanan Demet Akalın, giyim tarzıyla da epey konuşuluyor. Giydikleri epey olay olan ünlü sunucu, geçtiğimiz günlerde giydiği bir kıyafeti bundan uzun yıllar önce de giymiş ve bakın magazincilerin nasıl dikkatini çekmiş.

Tebrik Topladı

Demet Akalın

Demet Akalın, aynı elbiseyi farklı yıllarda giymesiyle gündeme geldi ve ”Tutumluyumdur!” ifadesi ile dikkatleri üzerine çekti. Güzel sunucunun bu hareketi görenler tarafından tebrik edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu