Magazin

Demet Akalın’dan Seda Sayan’a Hülya Avşar’dan Bülent Ersoy’a Ünlülerin Fiyatıyla Dudak Uçuklatan Evleri!

Ünlüler dünyasının lüksüne erişmek mümkün değil. Özellikle de Demet Akalın, Seda Sayan, Bülent Ersoy gibi ünlülerin… Kazançlarının bir kısmı ile yatırım yapan ünlüler, özellikle de gayrimenkul sektörünü tercih ediyor. Bize de o evlerin fiyatlarını duyup şok geçirmek kalıyor. İşte Ünlülerin evleri ve dudak uçuklatan fiyatları!

1-Cansu Dere

Güzel oyuncu Cansu Dere’nin evine geçtiğimiz dönemlerde hırsız girmiş, korkan oyuncu da o evde daha fazla yaşamak istememişti. Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal’ın evnin hemen yanında 4 katlı ve deniz manzaralı bir villa kiralayan ünlü oyuncu aylık olarak tam 20 bin TL ödüyor.

2-Ebru Gündeş

Ünl şarkıcı Ebru Gündeş Kanlıca’daki ikiz yalısından taşınma kararı aldı. 180 derece boğaz manzarası olan yalısını bırakıp Kemerburgaz’da bir villa alan Gündeş, orman içerisindeki villası için 13 milyon TL ödedi.

3-Türkan Şoray

Yılların eskitemediği oyuncu Türkan Şoray da yaşayacağı ev için paraya kıyan isimler arasında. Beykoz’da bulunan Çubuklu Vadi Konakları’ndan, 420 m² genişliğinde bir villa satın alan Şoray güzel evi için 13 milyon TL’yi gözden çıkardı.

4- Deniz Seki

Deniz Seki de uzun yıllardır çalışmasının karşılığında kendisini ödüllendiren sanatçılarımızdan biri oldu. Kendisine Sarıyer’de boğaz manzaralı bir köşk satın alan Deniz Seki, bu köşk için tam 14 milyon TL verdi.

5- Seda Sayan

Sabahların Sultanı şeklinde andığımız ünlü sanatçı Seda Sayan, Levent’te saray gibi bir villada oturuyor. Güzel şarkıcının evinin değeri ise tam 15 milyon TL.

6-Demet Akalın

Özellikle pandemi döneminde geçinemediğini söyleyen ünlü popçu Demet Akalın, “evimin kredisini zor ödüyorum” demişti. O zamanlar anlayamamıştık belki ama şimdi kendisine hak veriyoruz. Çünkü Demet Akalın 2017 yılında hayalimdeki ev diyerek satın aldığı villası için tam 29 milyon TL ödemiş.

7- Bülent Ersoy

Diva’mız Bülent Ersoy, İstanbul’da Bağdat Caddesi’nin en güzel konumunda kendisine yakışır lüks bir dairede oturuyor. Ancak asıl şatosu Bodrum’da. Geçtiğimiz yıllarda kendisine Bodrum’da 16 odalı bir malikane satın alan Bülent Ersoy, bu ev için tam 30 milyon TL yi gözden çıkardı.

8-Hülya Avşar

Gayrimenkul zengini olduğunu bildiğimiz Hülya Avşar, Sarıyer’de lüks bir konakta yaşıyor. Lüksü seven Avşar kızı bu koca evi kızı zehra ile paylaşıyor. İhtişamı ile göz kamaştıran bu konak ise tam 60 milyon TL değerinde! Umuyoruz bütün ünlülerimiz  severek aldıkları evlerinde sağlık ve huzurla yaşamaya devam ederler.

Sonunda Yakayı Ele Verdi! Ebru Şahin’in Çılgın Afrika Tatiline Kiminle Gittiği Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu