Magazin

Demet Akalın’dan Şaşırtan Hareket: Sağlık Sorunları Artınca Bakın Nereden Medet Umdu!

Demet Akalın, magazin gündeminin olmazsa olmaz isimlerinden. Ünlü şarkıcı ne yapsa, ne giyse olay oluyor. Son birkaç gündür zor günler geçiren Demet Akalın, yaşadığı anları Instagram hesabından takipçileri ile paylaşmayı unutmuyor. Hem yakın arkadaşı Alişan’ın kardeşini kaybetmesi ile hem de yaşadığı sağlık sorunları ile kendini oldukça kötü bir durumda bulan Demet Akalın son olarak iyileşmek için öyle bir şeyden medet umdu ki ”Yok artık!” dedirtir cinsten.

Oysa Her Şey Çok Güzel Başlamıştı!

Demet Akalın, Alişan ile birlikte sunduğu gündüz kuşağı programının final yapmasının ardından kendini tatile atmıştı. Eski eşi ve küçük kızıyla serin suların tadını çıkaran Demet Akalın, yaz aylarına oldukça iyi bir giriş yapmıştı. Yeni sezonda yepyeni bir program ile ekranlara gelecek ünlü şarkıcı, enerji toplamaya başlamıştı. Her şey böylesine iyi giderken Alişan’dan kötü haber alındı ve ünlü camiası büyük bir üzüntü yaşadı.

Yakın Arkadaşını Yalnız Bırakmadı

Alişan ve Demet Akalın’ın dostlukları uzun yıllara dayanıyor. Bir küs bir barış şeklinde arkadaşlıklarını sürdüren ikili son olarak aynı programı sunma vesilesiyle bir araya gelmişlerdi. Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş vefat edince Demet Akalın apar topar Alişan’ın yanına gitti fakat bu zamanlarda Demet Akalın’ın sağlık sorunları da boy göstermeye başladı. Kendini çok kötü hisseden ve uyku uyuyamayan Demet Akalın hastanelik olunca, Selçuk Tektaş’ın cenazesine katılamadı. Demet Akalın’ın sağlık sorunları bu denli ciddileşince ünlü şarkıcı, iyileşmek için denenmedik yol bırakmadı.

Bir Bu Kalmıştı!

Demet Akalın Olay

Demet Akalın son olarak Instagram hesabında paylaştığı hikaye ile hayret ettirdi. Modern tıptan ümidini kesen ünlü şarkıcı, iyileşmek için astrolojiye başvurdu. Farklı ritüeller deneyen Demet Akalın, sağlık sorunlarını böyle çözmeye çalışıyor. Görenleri şaşırtan bu yöntem işe yaradı mı ilerleyen zamanlarda öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu