Magazin

Demet Akalın’dan Ortisi Alişan ve Buse Varol’a Büyük Jest: O Olayı Böyle Telafi Etti!

Demet Akalın ve ortisi Alişan, geçtiğimiz sezonda Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programıyla ekranlara gelmişti. Zaten sıkı fıkı olan dostlukları daha da pekişen ikilinin, o zamandan sonra yedikleri içtikleri ayrı gitmedi. Ancak Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatından sonra iki eski dostun arasına biraz soğukluk girdi. Demet Akalın o olayı işte böyle telafi etti.

Eski Dostlar Düşman Olmuştu

Hepimizin bildiği gibi Demet Akalın ve Alişan’ın dostluğu bir hayli eskilere dayanıyor. Uzun yıllardır dost olan iki ünlü isim, 2013 yılında sosyal medya paylaşımlarıyla birbirlerine girmişti. Birbirlerine ağza alınmayacak laflar sarfeden ikilinin kavgasını Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt Şöyle Açıklamıştı:

“Eşimin çok hassas biri olduğunu herkes bilir. bbm’de yazışırken Alişan’ın bir sözüne alındı. Ardından bir baktık, Alişan ikimizi birden bbm’den sildi. Ardından bizimle ilgili ‘Bazı küçük beyinliler, beyinsiz insanları parmaklarında oynatabilirler ama Allah onların ne mal olduklarını senin karşına çıkarır. Sen şeytansın. Allah seni ıslah etsin’ şeklinde ağır bir tweet attı. Demet de şimdiye kadar vokalisti Seda Önder başta olmak üzere Alişan yüzünden bir sürü kişiyi hayatımızdan çıkardığı, ona kardeşi gibi destek verdiği için de bu tweet’e cevap verdi. Aradaki küslüğün nedeni bu. Olayın Ayşe ile uzaktan yakından ilgisi yok. Şimdi çok ayıp edip kendi hatasını Ayşe’ye mal ediyor. Bir gün önce Alişan ile ortak arkadaşımız Ayşe bize ziyarete gelmişti. Demet de bunu Twitter’dan yazınca Alişan, Ayşe’nin bizimle görüşmesinden rahatsız olup ‘Çabuk çık o evden’ diye Ayşe’ye mesaj attı. Ardından Ayşe dediğini yapmayınca Demet’e ‘Çabuk o evden gönderin onu’ diyerek bu kez Demet’e mesaj attı. Biz onun istediği herkesi hayatımızdan çıkarmak zorunda değiliz ki… Ayrıca 5 yaşında çocuk muyuz ki Ayşe’nin lafıyla insanlara tavır alalım? Herkesin haddini bilmesi gerek. O evin reisi benim kimin geleceğine ben karar veririm.”

6 Yılın Ardından Küslük Unutuldu

Bu olaydan sonra tam 6 yıl küs kalan Alişan ve Demet Akalın, 2019 yılında, bir magazin programında, canlı yayında barışmış ve göz yaşları sel olmuştu. O zamandan sonra hiç ayrılmayan ikili son olarak geçtiğimiz sezon birlikte televizyon programı sunmuştu, ancak program reyting kurbanı olunca yeni sezonda Demet Akalın ve Alişan’a farklı yollar çizmek kalmıştı.

Selçuk Tektaş’ın Vefatından Sonra Tekrar Araları Açılmıştı

Program bitmesine rağmen birbirinden ayrılmayan ortiler, iddialara göre Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatından sonra tekrar bir gerginlik yaşadı. Selçuk Tektaş vefat ettiği zaman Alaçatı’da tatil yapan Demet Akalın, açıklamalarına göre alerjik bir rahatsızlık geçirdiği için cenazeye katılamamıştı. Seda Sayan bu elim olay sebebiyle konserlerini ertelerken, Demet Akalın olaydan çok kısa bir süre sonra sahneye çıkmıştı.

Demet Akalın O Olayı Böyle Telafi Etti

Kulislerde konuşulan haberlere göre Demet Akalın’ın bu tavrı Alişan ve Buse Varol’un arasını biraz açmıştı. Tatil dönüşünde yoğun bir çalışma temposuna giren Demet Akalın, bir süre ortisini ihmal etse de dün yaptığı jestle hem Alişan’ın hem de Buse Varol’un gönlünü aldı. Hep birlikte boğazda yemek yiyen Demet Akalın, Alişan ve Buse Varol’dan geriye o gecenin keyifli paylaşımları kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu