GündemMagazin

Büyük İsyan Başladı: İşsiz Kalma Korkusuyla Ne Yapağını Şaşıran Demet Akalın Sözleriyle Gündeme Bomba Gibi Düştü!

2020’nin mart ayından beri Türkiye’yi kasıp kavuran Covid-19, birçok çalışma alanını olumsuz etkiledi. Sanatçılar da bu durumdan oldukça muzdarip. Pandemi nedeniyle konser veremeyen ve mesleklerini icra edemeyen müzisyenler, bu durumdan oldukça şikayetçi. Müzisyenlerin içinde bulunduğu zor durum ile ilgili pek çok sanatçı tepki gösterse de aralarında en çok ses çıkaran isimlerden biri Demet Akalın olmuştu. Ünlü şarkıcı pandemi nedeniyle içinde bulunduğu zor durumu her fırsatta dile getirmeye devam ediyor. Güzel sanatçı son olarak Instagram hesabında öyle bir hikaye paylaştı ki, görünce oldukça şaşıracaksınız.

Normalleşme İle Tatilin Yolunu Tutmuştu

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Demet Akalın, sunduğu programın bitmesinin ardından eski eşi ve küçük kızı ile birlikte kendini tatil beldelerine atmıştı. Instagram hesabından sürekli paylaşım yapan ünlü sanatçı, normalleşme ile birlikte konserlerine başlamış ve dinleyicileri ile bir araya gelmişti. Şimdilerde konserlerine devam eden Demet Akalın içten içe ufak bir korku yaşıyor.

Pandemi Nedeniyle Çok Etkilenmişti

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Pandemi, müzik sektörünü inanılmaz derecede etkilemişti. Yüzlerce insanın bir araya gelerek dinlediği konserler, bulaşıcı hastalık nedeniyle gerçekleştirilemeyince müzik camiası büyük bir zarara uğraşmıştı. Müzisyenlere yardım amacıyla onlarca kampanya yapılsa da maalesef bu kampanyalar gerçekleşen zararı telafi edememişti. Demet Akalın, süreç boyuncu bu duruma oldukça tepki gösteren ünlülerden oldu. ”Eve ekmek götürmem lazım!” diyen Demet Akalın, bazı kesimlerin tepkisini çekerken bazı kesimlerden de destek almıştı. Şimdilerde normalleşme sürecinde olsak da artan vaka sayıları yeni bir kapanmanın habercisi gibi duruyor. Ünlü şarkıcı bu durum karşısında sessizliğini bir kez daha bozdu ve tepkisini dile getirdi.

Korkusunu Böyle Dile Getirdi

Demet Akalın

Artan vaka sayılarından yakının Demet Akalın, zor dönemlerin yeniden gelebileceği ile ilgili olarak herkesi uyardı. ”Tedbirsizlik bizim suçumuz, sonrasında bir suçlu aramayalım!” diyen ünlü sanatçı, pandemi karşısında tedbirsizlik yaptığı itirafında bulundu ve aşının önemini vurguladı.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu