Magazin

Demet Akalın Survivor Şampiyonu İsmail Balaban ve Favorisi Aleyna Kalaycıoğlu İle Birlikte Kendinden Geçti!

https://www.dizisiyenibolum.com/survivor-sampiyonu-ismail-balaban-kazandigi-parayla-oyle-bir-is-yapti-ki-kimse-inanamadi-acun-ilicali-sok-olacak/Ünlü şarkıcı Demet Akalın, ABD turnesinin ardından nihayet Türkiye’de de konser vermeye başladı. Konserinin en önemli konukları ise fanatik bir izleyicisi olduğu “Survivor”ın yarışmacılarıydı!

Ünlü popçu Demet Akalın, bir buçuk yıl uzak kaldığı sahnelere önce ABD’de şimdi de İzmir’de döndü. Her fırsatta müzisyenlerin çalışamadığı için yaşadığı zorluklardan bahseden ünlü şarkıcı, araya bir de “Pandemide geçinemiyorum” sözünü sıkıştırarak olay yarattı. Bu sözlerinin üzerine Cumhurbaşkanlığı Konserleri’ne çıkan ve bir sabah programına başlayan Demet Akalın, pandemiyi “hasarsız” geçiren müzisyenlerden biri olmayı başardı. Normalleşme adımlarının ardından ABD turnesine çıkan ve yeni şarkısı “Bi Daha Bi Daha”ya orada klip çeken ünlü şarkıcı, şimdi de İzmir’de peş peşe konserler vermeye başladı. Hem de yeni kankalarıyla birlikte!

Yeni Kankalarından Ayrılamıyor

Fenomen yarışma “Survivor”ın ilk gününden beri fanatik bir izleyicisi olan Demet Akalın, bu sene olayı bambaşka bir noktaya taşıdı. Pandemide evde geçirdiği zamanlarda “Survivor” ile yatıp kalkan ünlü şarkıcı, ABD’de konser verirken bile haksızlığa uğradığını düşündüğü Aleyna Kalaycıoğlu için Instagram’da oy istiyordu. Yarışmanın bitişinin ardından da favori yarışmacılarıyla birlikte takılmaya başladı! Dün ünlüler takımının verdiği kutlama partisine sevgilisi Okan Kurt’la birlikte katılan Demet Akalın, yeni arkadaşlar edindiğini de göstermiş oldu.

“Bu sefer sahnede coştuk”

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Demet Akalın, dün gece İzmir’de başlayan konser maratonu için oldukça heyecanlıydı. Mekanın dolmasına çok sevinen ünlü şarkıcı, özlenen şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. Üstelik, “Survivor”daki kankalarını da davet etmeyi ihmal etmedi! Ünlüler takımı neredeyse tam kadro bir şekilde Demet Akalın’ın konserinde hazır bulundu.

Bizimkilerle bu sefer sahnede coştuk” diyen ünlü şarkıcı, özellikle de Batuhan Karacakaya, Aleyna Kalaycıoğlu ve bu sezonun şampiyonu İsmail Balaban’ın peşini bırakmayacak gibi görünüyor.

Güldür Güldür’ün En Sevilen Oyuncusu Ayrıldı! Ali Sunal ve Yapımcılar İkna Etmek İçin Seferber Oldu

Survivor Şampiyonu İsmail Balaban Kazandığı Parayla Öyle Bir İş Yaptı ki Kimse İnanamadı! Acun Ilıcalı Şok Olacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu