Gündem

Demet Akalın İsyan Etti! Sözleriyle Tepkisini Gösteren Ünlü Sanatçı Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Demet Akalın, Türk ünlü camiasının en dobra isimlerinden biri. Ünlü şarkıcı, rahatsız olduğu hiçbir durumda sessiz kalmıyor. Instagram hesabında 9 milyon takipçisi bulunan Demet Akalın, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor ve neredeyse saat başı paylaşım yapıyor. Durum böyle olunca, hepimiz ünlü ismi ”Bu sefer ne diyecek?” diye merakla takip ediyoruz. Türkiye’deki orman yangınları hakkında hiçbir zaman sessiz kalmayan Demet Akalın, açtı ağzını yumdu gözünü. Ünlü isim, geçtiğimiz saatlerde öyle bir şeye sinirlendi ki görünce inanamayacaksınız. İşte o paylaşım!

Uyarılara Devam Ediyor!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Şu sıralar ne yazık ki hepimiz kan ağlıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında çıkan orman yangınları, büyümeye ve ülkemize zarar vermeye devam ediyor. Türkiye’deki ve yurtdışındaki ünlüler, bu durum ile ilgili sayısız paylaşım yapıyor. Türk vatandaşları seferber olmuş durumda ve herkes şu sıralar elini taşın altına koyuyor. Demet Akalın, uzun süredir devam ettiği tatiline ara vererek, şimdilerde güzel ülkemizi kurtarmak için mücadele ediyor. Acı hepimizin acısı ve ünlü sanatçı bu durumun oldukça farkında. Instagram hesabından sürekli olarak paylaşım yapan Demet Akalın, takipçilerini oluşabilecek yeni yangınlar hakkında uyarıyor. Kendisini feda eden güzel sanatçı, kayıplarımızı telafi etmek için büyük yardımlar yapıyor. Herkesin bu yardımları yapmasını isteyen şarkıcı, sinirlendiği noktalara ise tepki göstermekten çekinmiyor.

Uçak Krizi

Demet Akalın

Ülkemizdeki yangınları hava kuvvetleri ile söndürebilmek için ne yazık ki yeterli düzeyde ekipmanımız yok. Ünlüler, kardeş ülkelerden yardım isteyerek yangını söndürebilecek uçak talebinde bulunuyorlar ve bu isimlerden biri de Demet Akalın. Ünlü şarkıcı ”Yahu, Allah aşkına yangını söndürecek uçak istiyoruz, gelin bizi yönetin demiyoruz! Yanıyoruz, içimiz yanıyor. Ne yapacağız, seyir mi edelim?” ifadeleri ile yardım istenilen ülkelere seslendi, tepkisini dile getirdi. Umuyoruz ki, bu felaket bir an önce biter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu