Magazin

Demet Akalın Bir Açıldı Pir Açıldı: Güzel Şarkıcıdan Gelinim Mutfakta’nın Ardından İkinci Proje Açıklaması Geldi!

Güzel şarkıcı Demet Akalın, bugün yaptığı paylaşımlarla herkesi şaşırttı. Bir yanda Kanal D’nin reyting rekortmeni programı Gelinim Mutfakta, diğer yanda devam eden konserler derken meğerse Demet Akalın yeni bir televizyon programı için hazırlıklara başlamış bile! Şu sıralar kısmeti açılan Demet Akalın son olarak “geçinemiyorum” açıklamasıyla ortalığı birbirine katmıştı. Seda Sayan’ın inadına kabul ettiği Gelinim Mutfakta programında fırtınalar estiren Demet Akalın, bakalım ikinci televizyon projesinde Gelinim Mutfakta kadar başarılı olabilecek mi?

Demet Akalın Bir Açıldı Pir Açıldı!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz seneye kadar Demet Akalın’ı sadece sosyal medyada ve sahnelerde görüyorduk. Türk Pop müziğinin kraliçelerinden Demet Akalın her sene yaz aylarında şarkılarıyla ortalığı yakıp yıkıyordu! Güney sahillerinin en popüler ismi olan güzel şarkıcı hatta son zamanlarda kozmetik markası çıkarttı, ayrıca eşi Okan Kurt’la birlikte Hira Han ismini verdikleri bir restoran açarak yemek işine de girdi.

Ancak Koronavirüs pandemisi Demet Akalın’ı kötü vurdu! Pandeminin ilk vurduğu sektörlerden olan eğlence sektörü bir anda kepenk kapatınca Demet Akalın dahil birçok şarkıcı ve müzisyen işsiz kaldı. Demet Akalın ise magazincilere “Geçinemiyorum” açıklamasını yapmasıyla sosyal medyada okları üzerine çekmeyi başardı. Bu açıklamanın ardından ortisi Alişan’la birlikte Star TV’de sabah programı sunmaya başlayan Demet Akalın, programın finalinin ardından televizyona bir daha iş yapmayacağını söylüyordu.

İkinci Televizyon Projesi Yolda!

Ancak Demet Akalın, Seda Sayan’ın yerine geldiğini öğrenince tüm dengeler değişti. Seda Sayan’ın bıraktığı Gelinim Mutfakta programına transfer olan güzel şarkıcı, bu programla birlikte güzel bir çıkış yakalamayı başardı. Reytinglerde üst sıralarda yer alan Demet Akalın, şimdilerde ikinci televizyon projesi için kollarını sıvadı. Gelinim Mutfakta yapımcılarından diğer projesi için izin alan Demet Akalın, bakalım karşımıza nasıl bir projeyle çıkmaya hazırlanıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu