Magazin

Demet Akalın – Bade İşçil’in “Yemek” Kavgasına Hande Yener ve Lerzan Mutlu da Dahil Olunca Kafalar Karıştı!

Gün geçmiyor ki Instagram camiasında yeni bir kavga ortaya çıkmasın! Ünlüler dünyasının en sansasyonel isimlerinden olan Demet Akalın, her gördüğü kişiye, olaya, duruma ya da sayfaya yorum yapmadan duramıyor. Hal böyle olunca ya Demet Akalın sosyal medyanın diline düşüyor ya da ünlüler camiasından başka isimler olaya dahil oluyor ve kavga kaçınılmaz oluyor. Bugün ise Bade İşçil’in Instagram’da yemek paylaşımı yapılmasını doğru bulmadığını beyan eden sözleri sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Bu açıklamayı paylaşan bir Instagram magazin sayfasına yorum yapan Demet Akalın’ın Bade İşçil’e söyledikleri ise önce Lerzan Mutlu’yu sonrasında da Hande Yener’i kızdırdı. Instagram kullanıcıları ise bu kavga karşısında ikiye bölündü!

Yeni Kavgamız Hayırlı Olsun!

Evet biraz karmaşık bir olay örgüsü olsa da, bu kavganın fitilini ilk ateşleyen kişi Ezel dizisinden tanıdığımız Bade İşçil oldu. Bade İşçil’in şu sözleri ortalığı karıştırdı; “Bakıyorsunuz orada herkes gülüyor, çok şık giyiniyor, iyi yiyor, iyi içiyor ama gerçek hayat öyle değil. Ayrıca Yemek resimleri paylaşmak görgüsüzlüktür. Bizim dinimizde komşusu açken tok yatmak bile yoktur. Bunları bu kadar afişe etmek saçmalık. Bana göre yapılan sadece ‘Bu markayı giyeceksin, bunu yiyeceksin’ dayatması. Bizim ahlaki değerlerimizle örtüşmüyor. Ama zaman değiştikçe insanlar da değişiyor”

Bade İşçil’in bu sözlerini haber yapan bir Instagram magazin sayfasının altında tanıdık bir simanın yorumu göze çarptı. O isim elbette Demet Akalın’dı! Güzel şarkıcı Bade İşçil’i şu sözlerle eleştirdi; “Aşkım Bade, Instagram’ın kuruluş amacına git bir bak! Yeme, içme ve manzara!” Demet Akalın’ın bu yorumunu da bir başka magazin sayfası haber yapınca, o gönderinin altında da başka bir kavga çıktı. Lerzan Mutlu ve Hande Yener de olaya dahil oldu.

Lerzan Mutlu ve Hande Yener de Olaya Dahil Oldu!

Lerzan Mutlu, Demet Akalın’ın bu sözlerini eleştirdi; “Kim amaca bağlı kaldı ki, amacı bu diye? O zaman herkes yemek içmek paylaşıp kendi gazetesi gibi kullanmasaydı! Demet saçmalamış!” Bu sözlerin ardından Demet Akalın’la yeni barışan Hande Yener de olaya dahil oldu ve herkesin hayatına kimse karışamaz diyerek olaya noktayı koydu; “Bence kimse kimseye karışmazsa, en doğrusu bu olur. Gerilime gerek yok, dünyaya bir kere geldik. Sizi seviyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu