GündemMagazin

Demet Akalın, Alişan ve Buse Varol’un Acısına Ortaklık Etti: Selçuk Tektaş’ın Ölümünü Unutmayan Şarkıcı Bakın Ne Yaptı!

Demet Akalın, Instagram hesabını oldukça aktif kullanan ünlülerden biri. Güzel şarkıcı; acısını, mutluluğunu, öfkesini ve sevincini an an takipçileri ile paylaşmaktan geri durmuyor. 9 milyon takipçiye sahip olan Demet Akalın, geçtiğimiz saatlerde Instagram hikayesinden oldukça duygulandıran bir paylaşım yaptı. Yakın dostu Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın acısını yaşayan Demet Akalın, bu zorlu günlerde dostunun yanında olmayı unutmadı.

Küslüğe Dayanamamışlardı

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Demet Akalın’ın dostluğu çok iyidir ama düşmanlığı da bir o kadar kötüdür. Alişan ile Demet Akalın, birbirlerini çok uzun yıllardan beri tanıyan iki isim. Bir küs, bir barış şeklinde dostluklarını sürdüren ikili, uzun bir süre küs olmalarının ardından barıştıklarının haberini hayranlarıyla paylaşmışlardı. Barışmalarından kısa bir süre sonra birlikte gündüz kuşağı programı sunmaya başlayan ikili, kaybettikleri zamanları telafi etmişlerdi. Şimdilerde sundukları program final yapan dostların arkadaşlıkları, son sürat devam ediyor. Alişan’ı zor gününde yalnız bırakmayan Demet Akalın, büyük bir tebrik hak ediyor. Hem kendi hastalığıyla hem de Alişan’ın kaybıyla oldukça zorlu zamanlar geçiren Demet Akalın şimdilerde kendini toparlamaya çalışıyor.

Hastanelere Düşmüştü

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde hastalandığını ve iyi hissetmediğini Instagram hesabından takipçileri ile paylaşmıştı. Durumu gittikçe kötüleşen ünlü şarkıcı şimdilerde yavaş yavaş kendini toparlıyor fakat sosyal medyadan paylaşım yapmayı ihmal etmiyor. Selçuk Tektaş’ın toprağa verilmesinin birinci haftasında dostunu unutmayan Demet Akalın, duygulandıran bir paylaşımda bulundu.

Nurlar İçinde Yat

Demet Akalın

Demet Akalın, Selçuk Tektaş’ın toprağa verilmesinin üzerinden bir geçmesinin ardından Selçuk Tektaş ile ilgili olarak bu Instagram hikayesini paylaşarak ”Kardeşim nurlar içinde yat!” ifadelerini kullandı. Takipçilerini duygulandıran Demet Akalın, Selçuk Tektaş’a dua etmeyi unutmadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu