Fragman

Delikanlı Sadi Dizi mi Oluyor? Erkan Petekkaya’dan Bomba Açıklama Geldi!

Delikanlı Sadi Dizi mi Oluyor? Erkan Petekkaya’dan Bomba Açıklama Geldi!

Kırmızı Oda dizisi Türkiye’yi kasıp kavurmaya devam ediyor. Dizi, yayımlandığı günden itibaren büyük ilgi gördü ve adından çokça söz ettirdi. İçerisinde yer alan karakterleriyle gönlümüzde taht kuran Kırmızı Oda dizisinin efsane karakterlerinden biri de Delikanlı Sadi’ydi. Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Delikanlı Sadi tüm Türkiye’yi ağlatmıştı. Dizinin sezon finalinda projeye veda eden Delikanlı Sadi ile ilgili bomba bir haber ortaya atıldı. Delikanlı Sadi dizi mi oluyor?

Hikayesiyle Hepimizi Derinden Yaralamıştı

Erkan Petekkaya’nın rolünü yaşayarak oynadığı Delikanlı Sadi karakteri çok sevilmişti. Dizinin her hafta yayımlanan yeni bölümlerini heyecanla bekleyen izleyiciler, Delikanlı Sadi ile ilgili kısımları kaçırmadan izliyorlardı resmen. Hepimizi bu kadar derinden etkileyen bu karakter, ekranlara veda edince büyük bir üzüntü yaşanmıştı. Her ne kadar mutlu sonla bitse de, Sadi’nin hikayesi hala çok merak ediliyor.

İzleyiciler Delikanlı Sadi’yi İzlemeye Devam Etmek İstiyor

Delikanlı Sadi’nin ekranlara veda etmesi herkesi şoke etmişti. Bu karakteri çok benimseyen Türk halkı, Delikanlı Sadi’yi ekranlarda görmeye devam etmek istiyor. Durum böyle olunca yapım ekibine dizi baskısı yapılmaya başlandı. Delikanlı Sadi’nin aynı konu ile farklı bir diziye taşınması isteniyor. Erkan Petekkaya nihayet bütün iddialara cevap verdi.

Delikanlı Sadi Ekranlara Geri Dönebilir!

Şimdilerde ailesiyle birlikte tatil yaparak set yorgunluğunu üzerinden atan ünlü oyuncu, Delikanlı Sadi’nin dizi olup olmayacağı ile ilgili açıklama yaptı. Erkan Petekkaya: ”Aslında onu dizi yapmak istedik biz ama o yerinde güzeldi. Belki ileride onu sinema filmi yaparız. Şimdi ben başka bir iş yapacağım. Ben Delikanlı Sadi’yi çok sevdim ve eğlendim.” dedi. Böylece Delikanlı Sadi ile ilgili merak edilenleri cevaplamış oldu. Yani Delikanlı Sadi’nin dizi olmayacağı kesinleşti fakat belki ilerleyen zamanlarda bu karakterin başrolünde olduğu bir film izleyebiliriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu