Sinema

Dayı Filmi Amazon Türkiye En Çok İzlenenler Listesinde İlk Sıraya Yerleşti

Amazon Türkiye platformunda en çok izlenen video film listelerinin ilk sırasını geçtiğimiz yılın sonunda vizyona giren bir film ele geçirmiş görünüyor. Dayı: Bir Adamın Hikayesi, Amazon Prime Video Türkiye içerisinde listelenen ilk yerli yapımı olmakla kalmadı, aradan geçen süre içerisinde platformun en çok izlenenleri listesinde de birinci sıraya yükselmeyi başardı.

Dayı: Bir Adamın Hikayesi filmi 10 Aralık 2021 tarihinde gösterime girdi ve vizyonda 465 bin 367 seyirci tarafından izlenerek büyük beğeni topladı. Bir süredir ülkemizde de faaliyet göstermeye başlayan Netflix alternatiflerinden diyebileceğimiz Amazon Prime Video Türkiye içerisinde de listelenmeye başlayan Dayı filmi, aradan geçen süreç içerisinde platformun en çok izlenenler listesinde ilk sırayı ele geçirmeyi başardı.

dayı filmi amazon prime en çok izlenen filmi

Dayı: Bir Adamın Hikayesi Filminin Konusu

Çevresi tarafından oldukça sevilen bir kabadayının hayatını anlatan filmde henüz çocuk yaşlarında adalet duygusunu içinde benimsemiş cesur ve merhametli bir adam, yaramazlıkları nedeniyle ailesi tarafından çalışması için İstanbul’a gönderilir.

İstanbul’da kahvehane işleten köylüsü Seyfi’nin yanında çalışmaya başlar ve süreç içerisinde yaşadığı olaylar sonrası kabadayılar alemine giriş yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu