GündemMagazin

Danilo Zanna Bu Sefer Başka Hünerlerini Gösterdi! Masterchef’in Sempatik Jürisi Kaslarıyla Şov Yaptı

Masterchef, Türkiye’nin en sevilen yarışma programlarından biri. Yayımlandığı her yıl reyting rekorları kıran yarışma oldukça seviliyor. Masterchef’in bu kadar ilgi görmesinde büyük bir payda jüri üyelerine ait. İşinin ustası olan birbirinden iyi üç jüri üyesi ile Masterchef daha uzun süre ekranlarda olacak gibi görünüyor. Durum böyle olunca jüri üyelerinden Danilo Zanna da hem kariyer hayatıyla hem de aile hayatıyla oldukça merak edilen bir isim oluyor. Program çekimlerinin olmadığı vakitlerde ailesiyle vakit geçirmekten büyük zevk alan Danilo Zanna, sağlığını da unutmuyor. Düzenli olarak spora giden Danilo Zanna, bu anları Instagram hesabından takipçileri ile paylaşıyor. Kaslı vücuduyla dikkat çeken şef, görenleri şaşırttı.

Aile Saadeti Sürüyor

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Danilo Zanna (@danilozanna)’in paylaştığı bir gönderi

Danilo Zanna, İtalyan olmasına rağmen aşkı Türkiye’de bulan ve buraya yerleşen isimlerden biri. Ünlü şef, eşiyle ve oğluyla harika bir aile saadeti yaşıyor. Oğluyla geçirdiği eğlenceli vakitleri Instagram hesbından takipçileri ile paylaşan Danilo Zanna, oğluyla bir arkadaş gibi keyifli zamanlar geçiriyor. Bulduğu en küçük fırsatta bile ailesinin yanına giden Danilo Zanna, annesini de bir an olsun yanından ayırmıyor. Geçtiğimiz günlerde annesini örümcek soktuğunu, bu nedenle zor zamanlar geçirdiğini dile getiren Danilo Zanna, bu durumu kısa bir sürede atlattı. Sağlığın her şeyden önemli olduğunu vurgulayan ünlü şef, kendi sağlığına da oldukça dikkat ediyor.

Fit Vücuduyla Görenleri Şaşırttı

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Danilo Zanna (@danilozanna)’in paylaştığı bir gönderi

Mutfakta hünerlerini konuşturan ünlü şef, spor salonunda da oldukça hünerli gibi duruyor. Danilo Zanna, bin bir emekle yaptığını kaslarını sergilemekten çekinmiyor. Yetenekli şef böylece tek yeteneğinin yemek yapmak olmadığını hepimize kanıtladı.

Gördüklerine İnanamadı Hemen Instagram’a Koştu! Seda Sayan’ın Derin Üzüntüsü: “İnsanlığımdan utandım…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu