Fragman

Çukur Dizisi 131. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Yeni Bölümde Yamaç Boğularak Ölüyor!

Çukur dizisi 130. bölümde Yamaç ve Amca'nın ölümü büyük ses getirdi. Peki Çukur dizisi 131. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Çukur dizisinin 130. bölümünde dikkat çekici sahneler vardı. Yamaç ve Amca’nın kaderi neredeyse aynıydı. İkisinin de kaderi aynıydı ancak biri su içinde diğeri de Ayşe’nin elleri arasında boğuluyordu. Çukur dizisinin yeni bölümünde yaşananlar izleyicileri derinden etkiledi. Çünkü dizinin final yapmasına çok az bir zaman kaldı. Bu savaştan en az birinin galip çıkması beklenirken anlaşılan iki taraf da yenilecek.

Yamaç Boğularak Ölecek mi?

Yamaç’ın Şahram tarafından havuza atılması heyecanla izlendi. Elleri ve ayakları bağlı olduğu için kurtulmasına imkan yoktu. Sevilen karakterin ölüm anı izleyenleri üzdü. Yamaç o esnada eski eşi Sena’nın ölümün gözler önüne getirdi. Sena da aynı şekilde hayatını kaybetmişti. Dizide hiç beklenmedik olayların meydana gelmesi finali merak ettirdi. Çünkü final bölümünde yaşanacaklar Çukur dizisi tarihini noktalayacak.

Ayşe Amca’yı Boğdu!

Amca, Ayşe’nin tuzağına düştü. Boğulduğu esnada hiçbir şekilde kıpırdayamadı ve gözlerini açmaktan başka bir şey de yapamadı. Ayşe, kardeşini öldüren Amca’dan intikam almak için elinden geleni ardına koymadı. Çukur dizisinin sona ereceği bölüm yaklaşıyor. Bir sonraki hafta dizide hangi olaylar yaşanacak şimdiden merak edilmeye başlandı bile. Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Damla Sönmez gibi isimlerin oynadığı dizi, büyük sona yaklaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu