Dizi Haberleri

Çukur dizi efsanesi bitmedi! Aras Bulut İynemli’den şok Çukur açıklaması!

Çukur dizisi başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli dizinin belgeselinin çekileceğine yönelik müjdeli haberi verdi.

Ekranların efsane dizilerinden birisi olan Çukur tam 4 sezon boyunca ekranlarda boy gösterdi. Toplam 131 bölümlük uzun soluklu bir macera olan Çukur dizisi geçtiğimiz haftalarda izleyiciyi çok etkileyen ve şaşırtan bir sonla final yaptı ve ekran macerasını tamamladı. Reyting rekorları kıran Çukur dizisinin sona ermesi derin üzüntüye neden oldu. Bunun üzerine yeni sürprizlerin geleceği ortaya çıktı.

Çukur dizisinin final yapmasının ardından her şeyin biteceği düşünüldü ancak düşünüldüğü gibi olmadı. Hem dizinin çekim anlarına hem de hikayenin detaylarına yer verilen oyuncuların yer aldığı bir belgeselin çekilmesi planlanıyor.

Aras Bulut İynemli Belgesel için Müjdeli Haberi Verdi!

Çukur dizisinin başarılı başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli de hayranlarına müjdeli haberi verdi. Açıklamalarında ‘Dizi bittiği için buruğuz. Ancak dinleniyorum ve bu süreçten keyif aldım. Şimdilerde de belgesel çekimi için çekimde olacağım. Belgesel Çukur için çekilecek’ ifadelerini kullandı.

Çukur dizisinin oyuncularının bu süreçte yeniden belgesel çekimi için bir araya gelmeleri bekleniyor. Çukur dizisinin belgeselinde anlatılacaklar ve detaylar oldukça merak ediliyor. Dizinin hikayesine, çekim arkası görüntülerine ve oyuncuların konuşmalarına yer verilmesi bekleniyor. Dizi ekibi ile yapılacak olan röportajlar sonrasında da diziye bakış açıklarının ve sürecin açıklanması bekleniyor. Dizi belgeselinin en az dizi kadar büyük bir ilgiyle karşılanacağı düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu