Çukur 94. yeni bölümde neler olacak? Çukur 8 Eylül 4.sezon 1. yeni bölüme bomba transfer

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 4 sezon yeni bölüm 1.fragmanı (4. sezon 1. bölüm) yayınlandı. Çukur'un 8 Eylül 2020  Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Çukur 94. yeni bölüm sansürsüz nasıl izlenir? İşte Çukur'un nefes kesen fragmanı ve yeni bölüm özeti

04 Eylül 2020 - 18:47

SHOW TV ekranlarının sevilen reyting rekortmeni Çukur'un 94.yeni bölüm 1.fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 8 Eylül 2020 Pazartesi akşamı saat 20.00 sizlerle.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Nejat İşler, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın  yer aldığı Çukur bu hafta yayınlanacak mı?

 Çukur 94.yeni bölüm sansürsüz nasıl izlenir?: Show TV'nin 89.yeni bölümü dijital ortamda RTÜK tarafından  yasaklanınca sansürsüz olarak izlemek şu an için mümkün değil

Çukur 94.yeni bölüm fragmanı yayınlandı  mı? Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un 89.yeni bölüm fragmanı yayınlandı


​​​​
Çukur 94.yeni bölüm özeti: Çukur, en büyük düşmanıyla savaşa girmek üzeredir. Emir’in Erdenet’ler hakkında yaptığı haber Çukur ve Erdenet’leri bir kez daha karşı karşıya getirecek. Yamaç ve Arık kozlarını birebirde paylaşırken Yamaç, en büyük Erdenet’in dikkatini çekecek. 


Erdenetler ve Çukur arasındaki savaşta bütün dengeleri değiştirecek kişi olan Cengiz, Yamaç hakkında önemli bir karar verecek. Cengiz’in Yamaç hakkındaki planı büyük merak uyandırırken Arık’ın bir sonraki hamlesi ise Yamaç’ı yüzleşmeye en korktuğu şeyle karşı karşıya getirmek olacak.

Koçovalıların evinde düğün hazırlıkları sürerken Karaca’nın kendi kaderini çizmek için kurduğu gizli planlar Azer dahil herkesin hayatını etkileyecek. Ailesini bir arada tutmak ve mahallesini korumak için her şeyi yapan Yamaç’ın aylardır kaçtığı kabusla yüz yüze geldiği anlar nefesleri kesecek.

Çukur'un genel konusu: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum